Dzisiaj jest: 24.8.2019, imieniny: Bartosza, Jerzego, Maliny

I Konkurs Piosenki „Złoty Mikrofon”

Dodano: 6 miesięcy temu Autor:
Redakcja poleca!

Od września 2018 roku stargardzka oferta edukacji muzycznej wzbogaciła się o nową szkołę.

I Konkurs Piosenki „Złoty Mikrofon”
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia już w pierwszym roku swojej działalności zorganizowała Konkurs Piosenki dla dzieci sześcioletnich ze stargardzkich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych. Konkurs swoim patronatem objął Prezydent Miasta Stargard.

Sześciolatki staną w szranki już 22 lutego o godzinie 10:00 w siedzibie Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia, która mieści się w gmachu Szkoły Podstawowej Nr 9 przy ul. Popiela 2.

Konkurs oprócz świetnej zabawy ma na celu pokazanie umiejętności wokalnych i wyłonienie muzycznie utalentowanych dzieci.

Zmagania będą się odbywały w dwóch kategoriach: soliści i zespoły lub duety wokalne.
Konkursowe jury wyłoni w każdej kategorii laureatów trzech pierwszych miejsc, a następnie przyzna jedną nagrodę Grad Prix.

Sponsorami nagród konkursowych są: Wydział Edukacji Urzędu Miasta Stargard, Portal e-stargard, Twoje Radio 90,3FM, Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Stargardzie, Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Stargardzie, Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Stargardzie, Firma Budowlana Stamax Sp. z o. o. w Myśliborzu, Gabinet Kosmetologii Profesjonalnej Nova w Stargardzie, Szkoła Języków Obcych Proacademy w Stargardzie, Rada Rodziców Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia w Stargardzie oraz osoby prywatne.

Patronatem medialnym I Konkurs Piosenki „Złoty Mikrofon” objęły: Twoje Radio 90,3FM oraz portal e-stargard.pl.

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Stargardzie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie wszystkie przedszkola i oddziały przedszkole.
Przypomina, że chęć uczestnictwa w konkursie można zgłaszać do 15 lutego. Do zgłoszenia koniecznie należy dołączyć podkład muzyczny w wersji instrumentalnej.


 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Coolturalne Wakacje [16-18.08] - GALERIA