Dzisiaj jest: 19.6.2019, imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii

Nieletni włamywacze zatrzymani na gorącym uczynku

Dodano: 5 miesięcy temu

W nocy z soboty na niedzielę policjanci Referatu Patrolowo – Interwencyjnego stargardzkiej komendy zatrzymali pięciu nieletnich,

Nieletni włamywacze zatrzymani na gorącym uczynku

którzy włamali się do sklepu spożywczego znajdującego się na terenie jednej spod stargardzkich miejscowości. Wszyscy za swoje czyny odpowiedzą przed Sądem dla Nieletnich.

O tym, że przy jednym ze sklepów spożywczych na terenie naszego powiatu dzieje się coś niepokojącego powiadomiła stargardzką komendę mieszkanka miejscowości, która dokładnie wszystko widziała. Z relacji jakie zostały przekazane policjantów wynikało, że grupka nieletnich dokonała włamania do sklepu spożywczego uszkadzając roletę i okno w drzwiach.
 

Dyżurny natychmiast we wskazane miejsce skierował patrole, które po dojechaniu na miejsce potwierdziły fakt włamania, jednakże nikogo w pobliżu sklepu nie było. Policjanci rozpoczęli sprawdzenie terenu w poszukiwaniu sprawców.
 

Podczas sprawdzania terenu w nieoświetlonym miejscu policjanci zauważyli grupkę 5 młodych osób - 4 chłopców i jedną dziewczynkę . Po wylegitymowaniu okazało się , że są to osoby nieletnie chłopcy w wieku 12 lat, natomiast dziewczynka 14 lat.
 

Cała piątka przyznała się do włamania do sklepu. Ich łupem padły zdrapki do gier losowych. Po wykonaniu niezbędnych czynności nieletnich odwieziono do domów i przekazano rodzicom. Za swój czyn odpowiedzą przed Sądem dla Nieletnich.

Źródło: KPP w Stargardzie
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Festyn na ulicy Magicznej - GALERIA