Dzisiaj jest: 21.2.2019, imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta

Lato w mieście 06-08 lipiec

Dodano: 8 miesięcy temu Autor:

Kino, koncerty, spektakl, festyn - jest w czym wybierać.

Lato w mieście 06-08 lipiec
Czas na kolejne lipcowe weekendowe wydarzenia w mieście i okolicach. Wybraliśmy dla Was kilka propozycji i zachęcamy do wyjścia z domu w celu dobrej zabawy.

Piąte 06.07
Kino na leżakach – „Czym chata bogata”. 22:15
Druga odsłona stargardzkiego Kina na leżakach. Kolejny weekend i kolejna świetna francuska komedia. Spotkanie z bezpłatnym wstępem w Teatrze Letnim w parku Bolesława Chrobrego. Start filmu 22:15. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą kocyka.
Darmowe warsztaty Break Dance. Szczecin bulwary. 18:00
Miłośnicy tańca mogą wybrać się do Szczecina na bezpłatne warsztaty break dance. Instruktorami będą osoby ze szczecińskiej szkoły Heart Break. Start o godz. 18:00. Miejsce spotkania: Łasztownia między Mostem Długim, a Masztem Maciejewicza.

Sobota 07.07
COOLturalne wakacje. 19:00
W ramach COOLturalnych wakacji w najbliższą sobotę w Teatrze Letnim zobaczymy Teatr Krzywa Scena ze spektaklem „Serenada” Sławomira Mrożka w reżyserii Tatiany Malinowskiej-Tyszkiewicz, a także usłyszymy Koncert w wykonaniu Pracowni Muzycznej Stargardzkiego Centrum Kultury. Szczegóły w kalendarium wydarzeń. Start godzina 19, wstęp wolny.
Festiwal Kultury Młodzieżowej – koncert O.S.T.R., start 20:00
W Amfiteatrze w Morzyczynie usłyszymy koncert w ramach FKM (Festiwal Kultury Młodzieżowej). Wystąpią: Fenix Kubańczyk, Kartky, Guzior i gwiazda wieczoru O.S.T.R. Organizatorem jest CKiR w Kobylance. Bilety w dniu koncertu w cenie 40 zł.
Szczegóły wydarzenia.


Niedziela 08.07
EKO Festyn – Stargard Zielonym do Góry, 15:00 – 18:00
Impreza realizowana w ramach projektu „Wakacyjny EKO Festyn - Stargard Zielonym do Góry” dofinansowanego w ramach środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie. Wśród atrakcji spektakl Teatru Rozmaitości GWITAJCIE, wymiana elektroodpadów na sadzonki, gry interaktywne, EKO warsztaty, konkursy i wiele więcej.
Szczegóły wydarzenia.

DZIEWCZYNY ROCKA. Koncert na Różance – Szczecin. 12:00
W niedzielę szczecińska Różanka zaprasza na koncert finalistów ogólnopolskiego konkursu wokalnego Zjazd Młodych Gwiazd 2018. Tematem tegorocznego zjazdu są Dziewczyny Rocka – Wanda Kwietniewska, Małgorzata Ostrowska, Urszula i Izabela Trojanowska. Na koncercie wystąpi 10 młodych wykonawców, którzy zaśpiewają znane utwory, np.: „Wszystko czego dziś chcę”, „Tyle samo prawd, ile kłamstw”, „Nie będę Julią”, „Szklana pogoda” czy „Dmuchawce latawce wiatr”. Dodatkowo wystąpi zespół Wanda i Banda.
Start godzina 12:00. Wstęp bezpłatny

Lato w Kobylance – 06.07 i 08.07
W piątek 06.07 obędzie się piątkowe kino w CKiR, start o godzinie 18:00 dla dorosłych i 12:00 dla dzieci, zaś w niedzielę 08.70 w godzinach 16:00-18:00 będzie biesiadowanie z zespołem Lipka. Oba wydarzenia na Placu Zgody w Kobylance. Szczegóły wydarzenia.

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Rodzinny Poranek Muzyczny – Glissando na ślizgawce. GALERIA