Dzisiaj jest: 21.2.2019, imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta

Premiery filmowe na weekendy lipcowe cz. I

Dodano: 8 miesięcy temu Autor:
Redakcja poleca!

Nastały upragnione wakacje. Piękna pogoda za oknem i dużo wolnego czasu w trakcie urlopu, który trzeba jak najefektywniej wykorzystać, aby porządnie wypocząć.

Premiery filmowe na weekendy lipcowe cz. I
Nastały upragnione wakacje. Piękna pogoda za oknem i dużo wolnego czasu w trakcie urlopu, który trzeba jak najefektywniej wykorzystać, aby porządnie wypocząć. Jedną z propozycji może być wieczorny wypad do kina, gdzie w trakcie seansu da się również zrelaksować. A dobrych kinowych propozycji w ciągu najbliższych dwóch tygodni nie zabraknie.
  1. 41 DNI NADZIEI
Kiedy: 06.07
Gatunek: Dramat, biograficzny
Gdzie: Stargardzkie Centrum Kultury, Multikino

Film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami przedstawia historię dwójki żeglarzy, którym w trakcie rejsu do Kalifornii przyszło zmierzyć się z największym w historii żeglarstwa huraganem. Tami i Richard w oczekiwaniu na pomoc musieli walczyć nie tylko z żywiołem, ale również własnymi słabościami, aby przetrwać. Film o miłości, nadziei i woli przetrwania. Na ekranie w rolach głównych zobaczymy Shailene Woodley oraz Sama Claflina.

 
  1. BEREK
Kiedy: 06.07
Gatunek: Komedia
Gdzie: Helios, Multikino

W dobie ery wirtualnych przyjaźni piątka przyjaciół z podwórka znalazła niekonwencjonalną metodę, aby ich dziecięca znajomość przetrwała w dorosłym życiu. Od 30 lat jeden miesiąc w roku poświęcają na grę w berka, w której wszystkie chwyty są dozwolone, a berek wyłoniony na koniec miesiąca musi przez kolejnych 11 miesięcy żyć z poczuciem wstydu. Teraz jednak kumpli czeka decydująca rozgrywka, po której jeden z nich przejdzie na berkową emeryturę. Duża dawka śmiechu na sali kinowej gwarantowana. 

 
  1. WHITNEY
Kiedy: 06.07
Gatunek: Dokument
Gdzie: Stargardzkie Centrum Kultury, Pionier, Helios, Multikino

Historia jednej z największych gwiazd estrady, której głos rozpoznawano na całym świecie. Na swojej ścieżce kariery nie raz musiała wykazać się determinacją i pewnością siebie, aby wejść na szczyt sławy, jednak w życiu prywatnym toczył się jej osobisty dramat. Dokument przybliży widzom dwie twarze legendarnej wokalistki oraz walkę, jaką musiała cały czas prowadzić sama ze sobą.

 
  1. OSTATNIE PROSECCO
Kiedy: 06.07
Gatunek: Thriller
Gdzie: Pionier

Inspektor Stucky zostaje przydzielony do prowadzenia śledztwa na tajemniczych weneckich wzgórzach, gdzie w tym samym czasie doszło do zabójstwa kierownika cementowni oraz samobójczej śmierci hrabiego Desiderio Ancillotto. Inspektor musi rozwikłać obydwie zagadki. W trakcie śledztwa pojawia się jednak wątek chciwości o tereny pod uprawę winogron. Włoski thriller, który będzie trzymać w napięciu do ostatniej minuty. 

 
  1. INIEMAMOCNI 2
Kiedy: 13.07
Gatunek: Animacja, przygodowy
Gdzie: Stargardzkie Centrum Kultury, Helios, Multikino

Propozycja dla najmłodszych na wakacyjne wyjście do kina. Po 14 latach przerwy od pierwszej części widzowie powrócą do perypetii rodziny Iniemomocnych. Tym razem władze miasta chcą zakończyć współpracę z superbohaterami w walce z przestępczością i w całości przekazać ją w ręce policji. Nad rodziną pojawia się widmo powrotu do szarej rzeczywistości, a co za tym idzie w przypadku rodziców także i nużącej pracy. W odpowiednim momencie jednak pojawia się milioner Winston Deavor, który ma plan, aby jednak ponownie zalegalizować pomoc superbohaterów na terenie miasta. 

 
  1. DRAPACZ CHMUR
Kiedy: 13.07
Gatunek: Akcja
Gdzie: Helios, Multikino

Weteran wojenny i były szef jednostki FBI do odbijania zakładników Will Ford (w roli Dwayne Johnson) zajmuje się oceną bezpieczeństwa drapaczy chmur. W czasie wykonywania zlecenia na najwyższym budynku na świecie w Chinach dochodzi to tajemniczej zbrodni, w którą zostaje zamieszany. Główny bohater musi zrobić wszystko, aby uratować swoją rodzinę i oczyścić się z ciążących na nim zarzutów. Przed widzami amerykańskie kino akcji, pełne efektów specjalnych i mocnych wrażeń.

 
  1. NA PLAŻY CHESIL
Kiedy: 13.07
Gatunek: Melodramat
Gdzie: Pionier, Multikino

Film oparty na powieści Iana McEwana o tym samym tytule. Akcja filmu toczy się w latach 60. Młode małżeństwo Florence i Edward wyruszając w podróż poślubną na plażę Chesil. W czasie pobytu dochodzi między nimi do napięcia, które będzie rzutować na ich dalsze wspólne życie. W rolach głównych Saoirse Ronan (znana m.in. z filmu „Lady Bird”) oraz Billy Howle („Dunkierka”)

 
  1. CZEGO ŻYCZY SOBIE KOBIETA
Kiedy: 13.07
Gatunek: Dramat, komedia
Gdzie: Pionier, Multikino

Na ekranie w główne roli Sharone Stone, jako projektantka mody Senna Burges. Kobieta poszukuje miłości swojego życia, a w jej wyobrażeniach idealny kandydat, który mógłby podbić jej serce musi być znanym aktorem, albo gwiazdą estrady. Wszystko jednak zmienia się, gdy w dniu swoich urodzin poznaje Adama. Nie pasuje on do ideału wymarzonego przez bohaterkę, ale mimo to miło udaje im się spędzić czas w czasie przyjęcia. Los jednak nie będzie wobec nich przychylny i ich drogi rozłączą się na kolejny rok. Co wyniknie z drugiego spotkania? Na to pytanie widzowie znajdą odpowiedź w trakcie seansu.

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Rodzinny Poranek Muzyczny – Glissando na ślizgawce. GALERIA