Dzisiaj jest: 21.2.2019, imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta

Premiery kinowe na weekendy czerwcowe II

Dodano: 8 miesięcy temu Autor:
Redakcja poleca!

Wraz z zakończeniem roku szkolnego oficjalnie możemy już mówić o rozpoczęciu okresu wakacyjnego.

Premiery kinowe na weekendy czerwcowe II
Niektórzy w ramach nagrody za dobre świadectwo będą chcieli zabrać swoje pociechy na dobry film do kina. A tych nie brakuje wraz z początkiem weekendu. Zobaczmy zatem, co nam proponują na najbliższe dwa tygodnie.
  1. OCEAN’S 8
Kiedy: 22.06
Gatunek: Komedia kryminalna
Gdzie: Stargardzkie Centrum Kultury, Multikino, Helios

Spin off znanej trylogii z Georgem Clooney’em i Bradem Pittem. Tym razem na pierwszy plan wyłania się siostra Danny’ego – Debbie, która chce zrealizować skok życia. Celem całej akcji jest diamentowy naszyjnik o wartości 150 mln dolarów. Jednak, aby wszystko poszło pomyślnie potrzebuje żeńskiej ekipy z mistrzowskimi umiejętnościami. Na ekranie same głośne nazwiska m.in.: Bullock, Blanchett, Hathaway oraz Rihanna.

 
  1. DZIEDZICTWO. HEREDITARY
Kiedy: 22.06
Gatunek: Horror, dramat
Gdzie: Stargardzkie Centrum Kultury, Multikino, Helios

Debiut reżyserski Ariego Astera w postaci nietuzinkowego i pełnego grozy horroru. Po śmierci seniorki rodu Grahamów w życiu rodziny jej córki Annie zaczynają pojawiać się nieoczekiwane zdarzenia. Okazuje się, że kobieta zostawiła po sobie nie tylko wspomnienia, ale i skrywane przez lata przez członków rodziny tajemnice, które teraz zaczynają odkrywać światło dzienne. Fani horrorów znajdą tutaj mieszankę wielu motywów, począwszy od opętania i choroby psychicznej, aż po elementy wykluczenia społecznego. Napięcie rośnie z każdą minutą filmu. 

 
  1. W CIENIU DRZEWA
Kiedy: 22.06
Gatunek: Komedia, dramat
Gdzie: Pionier

„Dzikie historie” w sąsiedzkim wydaniu. Na przedmieściach Reykjaviku panuje przyjazna i spokojna atmosfera. Jednak ta względna cisza nie może trwać wiecznie. Czwórka sąsiadów rozpoczyna bowiem otwartą wojnę o drzewo, które zasłania ogród drugiemu małżeństwu. Konflikt zaczyna przybierać absurdalny wymiar, a nerwy zaczynają brać górę. Czy uda się znaleźć konsensus w tej sprawie? Widzowie przekonają się w czasie seansu.

 
  1. UPROWADZONA KSIĘŻNICZKA
Kiedy:  22.06
Gatunek: Animacja
Gdzie: Stargardzkie Centrum Kultury, Multikino, Helios

Propozycja kina dla całej rodziny. Historia miłości księżniczki Miłki i wędrowca Remika. Zakochani jednak nie prędko będą żyć długo i szczęśliwie, ponieważ na drodze staje im czarnoksiężnik. Porywano on księżniczkę, ponieważ wierzy, że pomoże mu w stworzeniu rytualnego zaklęcia na nieśmiertelność. Remik musi jak najszybciej wyruszyć ukochanej na ratunek.

 
  1. JESTEM TAKA PIĘKNA!
Kiedy: 29.06
Gatunek: Komedia
Gdzie: Stargardzkie Centrum Kultury, Pionier, Multikino, Helios

Film, w którym nie ma mowy o jakichkolwiek kompleksach. Naprzeciw współczesnym kanonom piękna staje Renne – przeciętnej urody mieszkania Nowego Jorku. Na co dzień boleśnie odczuwa negatywne komentarze z powodu swojego wyglądu, co sprawia, że usilnie zaczyna szukać sposób na spektakularną przemianę. Wszystko jednak zmienia się, gdy doznaje urazu na sali fitness. Po nim w zachowaniu Renne zmienia się wszystko, w pełni zaczyna akceptować swoje ciało, a jej przebojowość sprawia, że całkowicie zmieni swoje dotychczasowe życie.

 
  1. NA GŁĘBOKĄ WODĘ
Kiedy: 29.06
Gatunek: Dramat
Gdzie: Pionier, Multikino

Colin Firth, jako Donald Crowhurts – wynalazca i zapalony żeglarz. Gdy w życie bohatera wkrada się kryzys finansowy postanawia podjąć się ryzykownego działania, aby wyciągnąć rodzinę z dołka. Zapisuje się do udziału w rejsie dookoła świata, dzięki któremu otrzyma szansę uregulowania długów i odzyskania podziwu w oczach członków rodziny. Okazuje się, jednak, że decyzja ta jest bardzo ryzykowna. Donaldowi w czasie rejsu przyjdzie nie tylko walczyć z żywiołem, ale również własnymi słabościami.


 
  1. KUBA GUZIK
Kiedy: 29.06
Gatunek: Familijny, przygodowy
Gdzie: Stargardzkie Centrum Kultury, Multikino, Helios

Jeszcze jedna propozycja na rodzinny wypad do kina. Kuba Guzik trafia jako niemowlę na maleńka wyspę, którą zamieszkuje tylko czworo mieszkańców. Od razu staje się członkiem społeczności, a wszyscy obdarzają go największą troską i opieką. Po 10 latach postanawia wziąć udział w wyprawie na lokomotywie z przyjacielem maszynistą. Wierzy, że uda mu się poznać w ten sposób swoje korzenie. Wyprawa jednak niespodziewanie kończy się na wyspie cesarza Ping Ponga. Przyjaciele zostają zaangażowani w akcję ratowania córki cesarza i wyruszają w niezwykłą podróż pełną smoków, wulkanów i innych czyhających na nich zagrożeń.

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Rodzinny Poranek Muzyczny – Glissando na ślizgawce. GALERIA