Dzisiaj jest: 19.6.2019, imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii

LOT Szczecin-Goleniów rozwija się przed wakacjami

Dodano: rok temu Autor:

Od 27 maja dla pasażerów LOT-u z Portu-Lotniczego Szczecin-Goleniów szykuje się dodatkowe 4 połączenie do Warszawy.

LOT Szczecin-Goleniów rozwija się przed wakacjami
Dzięki temu rozwiązaniu łatwiej będzie kontynuować podróż do dużych miast w Zachodniej Europie.

Czwarte poranne połączenie, które wystartuje 27 maja zakłada wylot z Goleniowa o godz. 5:45, gdzie następnie w miejscu docelowym, czyli Warszawie samolot wyląduje o godz. 6:50. Z kolei w trasie powrotnej ze stolicy wyruszymy o godz. 22:55, by pojawić się na lotnisku już o godz. 00:05. Takie rozwiązanie umożliwia odbycie podróży do Warszawy i z powrotem w ciągu jednego dnia, bez konieczności rezerwacji noclegu.

Zmiana ta również korzystnie wpłynie na loty w celach turystycznych. Dodatkowy rejs został tak skomponowany, że w ciągu następnych kilku minut od lądowania będzie można od razu przesiąść się do samolotu lecącego w kierunku jednego z większych miast po zachodniej części Europy. Wśród nich znajdą się: Paryż, Frankfurt, Londyn, Mediolan, Bruksela, Budapeszt oraz Praga.

Wprowadzenie dodatkowego połączenia do Warszawy jest następstwem prowadzonej polityki do 2020 roku przez LOT, która zakłada wzrost liczby pasażerów do 10,5 miliona na ponad 90 dostępnych trasach przelotowych. Na dzień dzisiejszy z usług LOT-u korzysta 6,8 miliona klientów. Z samego lotniska w Goleniowie w 2017 roku z oferty skorzystało 120 tys. pasażerów, których kierunkiem podróży była sama stolica.

Bilety na dodatkowy rejs są już dostępne w sprzedaży. 

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Festyn na ulicy Magicznej - GALERIA