Dzisiaj jest: 24.10.2018, imieniny: Arety, Marty, Marcina

Obywatelskie ujęcie nietrzeźwego kierującego

Dodano: 5 miesięcy temu

Obywatelskim ujęciem zakończyła się jazda nietrzeźwego 63 letniego kierującego mieszkańca Poznania po drogach naszego miasta.

Obywatelskie ujęcie nietrzeźwego kierującego

Badanie wykazało blisko 2 promile alkoholu.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 21:00. Oficer dyżurny stargardzkiej komendy telefonicznie został powiadomiony przez bezpośrednich świadków zdarzenia o tym, że jeden z kierujących pojazdem ciężarowym z naczepą na ul. Szczecińskiej wykonuje dziwne manewry w okolicach ronda przy restauracji McDonald's. Z relacji świadków wynikało, że kierujący ten zawracał w okolicach ronda a następnie wjechał na plac restauracji. Podczas kolejnego manewru zawracania uszkodził barierkę.

Przeprowadzone na miejscu przez stargardzkich funkcjonariuszy badanie wykazało blisko 2 promile alkoholu w organizmie mężczyzny.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości kierującemu zatrzymano prawo jazdy. O dalszej karze zadecyduje sąd po skierowaniu wniosku przez prokuratora nadzorującego postępowanie.

Pamiętajmy, nietrzeźwy kierujący stanowi zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu drogowego - dla nas i naszych bliskich. Dlatego reagujmy na tego typu przypadki. Nawet anonimowa informacja przekazana policjantom przyczynia się do wyeliminowania z dróg pijanych kierowców.

Źródło: KPP w Stargardzie
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Rodzinny Poranek Muzyczny w PSM - GALERIA