Dzisiaj jest: 26.3.2019, imieniny: Dory, Olgi, Teodora

Nowy Pitbull – kto raz na zawsze zwycięży tę wojnę?

Dodano: rok temu Autor:
Redakcja poleca!

Do stolicy wracają Despero, Metyl i Nielat, aby zaprowadzić porządek wśród walczących między sobą gangów o wpływy w mieście. Czy ta interwencja przyniesie kres ulicznym starciom?

Nowy Pitbull – kto raz na zawsze zwycięży tę wojnę?
Tym razem na ekranie zobaczymy dalsze losy trójki policjantów oczami Władysława Pasikowskiego. Powrót bohaterów do Warszawy związany jest ze śmiercią Soczki – partnera Majamiego i rozpoczętym w związku z tym wydarzeniem śledztwem. Wydział nie jest w stanie poradzić sobie z gangsterami, dlatego do miasta wracają dobrze nam znani policjanci: Despero, Metyl oraz Nielat, teraz zwany Quantico. Tym razem jednak walka nie będzie toczyć się tylko między Pruszkowem a Wołominem, ponieważ do gry wkracza trzeci istotny zawodnik, jakim jest Czarna Wdowa.

Poza uwielbianą przez fanów serii trójką głównych bohaterów, w tej części nie brakuje innych równie znanych nazwisk: Dorota Rabczewska „Doda”,  Marian Dziędziel, Cezary Pazura i Adam Woronowicz. Czy mimo zmian w obsadzie w porównaniu z dwoma poprzednimi częściami i szumu medialnego film przyciągnie tłumy do sal kinowych? Zapewne tak, z uwagi na bogaty dorobek artystyczny reżysera. Każdy kinomaniak wie, że Władysław Pasikowski to „Psy”, czy też z ostatnich lat „Pokłosie” i „Jack Strong”. 
Czy zatem możemy spodziewać się kolejnego hitu na miarę kultowych „Psów”?

Sprawdzić to będzie można już od 16 lutego w czasie premierowego seansu w Stargardzkim Centrum Kultury. Bilety do zakupienia w kasie kina oraz na stronie SCK http://kino.sck.stargard.pl/film/Pitbull_Ostatni_Pies#gth.

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
ORKIESTRA CAMERATA STARGARD. Koncert 24.03.2019. GALERIA