Dzisiaj jest: 26.3.2019, imieniny: Dory, Olgi, Teodora

Premiery kinowe na weekendy marcowe

Dodano: rok temu Autor:

W powietrzu już czuć zbliżająca się wiosnę, choć synoptycy przewidują powrót zimy. Tak samo w kinach wyczuwa się powiew świeżości.

Premiery kinowe na weekendy marcowe
Sprawdźmy zatem, co będzie można obejrzeć wraz z nadejściem długo wyczekiwanej przez wszystkich wiosny.
  1. PITBULL. OSTATNI PIES
 
Gatunek: Sensacyjny
Kiedy: 15.03
Gdzie: Stargardzkie Centrum Kultury, Pionier, Multikino, Helios
Tym razem zobaczymy losy trójki bohaterów: Despero, Nielata i Metyla w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Czy fani „Psów” zobaczą w tej produkcji jakieś podobieństwo. Do grona głównych bohaterów dołączyła Dorota Rabczewska „Doda”. Jak sobie poradziła z aktorskim wyzwaniem? Odpowiedź poznamy w czasie seansu.
 
  1. HAPPY END
 
Gatunek: Dramat
Kiedy: 15.03
Gdzie: Pionier, Multikino
Pieniądze szczęścia nie dają? To pierwsza myśl jaka przychodzi do głowy, gdy ogląda się kilka dni z życia bogatej rodziny z  Calais. W ciągu tego wspólnie spędzonego czasu na jaw wyjdą wszystkie skrywane rodzinne sekrety i wzajemne pretensje. A może to jest właśnie droga do harmonii i happy endu…
 
  1. GNOMEO I JULIA. TAJEMNICA ZAGINIONYCH KRASNALI
 
Gatunek: Animacja, familijny
Kiedy: 15.03
Gdzie: Stargardzkie Centrum Kultury, Multikino, Helios
Z londyńskich ogrodów w tajemniczych okolicznościach znikają krasnale ogrodowe. Do śledztwa zostaje powołany Sherlock Gnom. Co takiego stoi za sprawą tych wszystkich kradzieży? Rozwiązywanie tej zagadki zaprowadzi detektywa w wiele nieoczekiwanych miejsc.
 
  1. W CZTERECH ŚCIANACH ŻYCIA
 
Gatunek: Dramat
Kiedy: 15.03
Gdzie: Pionier
Film przedstawia ciemne strony wojny oczami cywili. Matka trójki dzieci zostaje wraz ze swoimi podopiecznymi uwięziona w mieszkaniu w Damaszku, które znajduje się pod stałą obserwacją snajpera. Na ekranie zobaczymy, jak długo i w jaki sposób będzie w stanie poradzić sobie z tą sytuacją.
 
  1. ŚWIĘTY NIEZŁOMNY
 
Gatunek: 15.03
Kiedy: Biograficzny
Gdzie: Stargardzkie Centrum Kultury
Na ekranie widzowie poznają historię życia księdza Pedro Povedy, który w 2003 roku został ogłoszony świętym przez papieża Jana Pawła II. Kapłan pomagał ubogiej ludności jaskiń miasteczka Gaudix. Jednak w trakcie posługi kapłańskiej nie brakowało też wrogów, którzy sprzeciwiali się działalności duchownego.
 
  1. PACIFIC RIM: REBELIA
 
Gatunek: Akcja, science-fiction
Kiedy: 23.03
Gdzie: Multikino, Helios
Coś dla fanów gatunku science-fiction. Film uznany za superprodukcję, która pochłonęła w czasie realizacji budżet w wysokości 150 mln dolarów. Stanowi on kolejną część historii robotów Jeagerów sterowanych przez ludzi. Tak jak poprzednio i tym razem przyjdzie im walczyć o losy ludzkości. 
 
  1. DADDY COOL
 
Gatunek: Komedia
Kiedy: 23.03
Gdzie: Pionier
Jedna z dwóch propozycji kina lżejszego, na rozluźnienie po ciężkim dniu pracy. Maudi, rzuciłby to stóp swojej narzeczonej cały świat, ale nie potrafi wyobrazić sobie jednego - siebie w roli ojca. Pod wpływem groźby rozstania postanawia na początek założyć w domu przedszkole. Wkrótce przekonuje się, że opieka nad dziećmi nie jest w cale taka zła.
 
  1. NAGA NORMANDIA
 
Gatunek: Komedia
Kiedy: 23.03
Gdzie: Pionier
Burmistrz normadzkiego miasteczka Mêle-sur-Sarthe jest w stanie zrobić wiele dla swoich mieszkańców. Tym bardziej, gdy wisi nad rolnikami niebezpieczeństwo bankructwa jedynym ratunkiem okazuje się opcja wzięcia udziału w sesji fotograficznej. Problem burmistrza jednak leży w tym, jak przekonać mieszkańców, aby wszyscy dla dobra sprawy zapozowali do niej nago.

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
ORKIESTRA CAMERATA STARGARD. Koncert 24.03.2019. GALERIA