Dzisiaj jest: 12.12.2018, imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary

“SpoKREWnieni służbą”

Dodano: rok temu Autor:

W związku z przygotowaniami do obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości,

“SpoKREWnieni służbą”
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji w okresie od 01 do 31 marca 2018 roku w hołdzie Żołnierzom Wyklętym, prowadzi akcję „SpoKREWnieni służbą”.
 
Ideą akcji jest organizacja zbiórek krwi dla chorych, ofiar wypadków, a także zwrócenie uwagi na osobę funkcjonariusza publicznego dbającego o praworządność, ład, porządek i bezpieczeństwo obywateli RP, który może oraz powinien być kojarzony z niesieniem pomocy i ratowaniem życia ludzkiego.
 
W związku z powyższym w dniu 15 marca 2018 roku w godzinach 09:00 – 13:00 przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie zostanie przeprowadzona akcja poboru krwi przy wykorzystaniu mobilnego ambulansu do poboru krwi RCKiK w Szczecinie.
Ponadto w tym dniu na terenie KPP w Stargardzie zostanie przeprowadzona rejestracja potencjalnych dawców szpiku kostnego przy współpracy z fundacją DKMS.
 
Akcja zorganizowana jest przy współpracy Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie, Policyjnego Klubu Honorowych Dawców Krwi w Stargardzie, Zakładu Karnego w Stargardzie, Starostwa Powiatowego oraz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

 
Źródło: KPP w Stargardzie
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Finał Szlachetnej Paczki - GALERIA