Dzisiaj jest: 9.12.2018, imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława

Zawiadomienie o wszczęciu postępowania

Dodano: 9 miesięcy temu

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie zawiadamiają o wszczęciu postępowania przygotowawczego prowadzonego pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Stargardzie.

Zawiadomienie o wszczęciu postępowania

Sprawa dotyczy umożliwienia w okresie od dnia 20.06.2017 r. do dnia 12.02.2018 r. w Stargardzie osobom nieuprawnionym dostępu do danych osób wymienionych w przesłanym do Sądu Rejonowego w Stargardzie załączniku z danymi dłużników Debt Recovery sp. zo.o z/s w Warszawie, czym działano na szkodę tych osób tj. o czyn z art. 51 ust.1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
 

I postępowania dotyczącego  umożliwienia w okresie od dnia 20.10.2017 r. do dnia 12.02.2018 r. w Stargardzie osobom nieuprawnionym dostępu do danych osób wymienionych w przesłanym do Sądu Rejonowego w Stargardzie załączniku z danymi dłużników Centrum Finansowego Banku BPS S.A z/s w Warszawie, czym działano na szkodę tych osób tj. o czyn z art. 51 ust.1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
 

Naczelnik Wydziału dw. Z Korupcją i przestępczością Gospodarczą KPP w Stargardzie/AG

Źródło: Policja Zachodniopomorska
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Świątecznie na Rynku Staromiejskim - GALERIA