Dzisiaj jest: 21.3.2018, imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira

Miedwiańskie Morsy na Śnieżce (Galeria)

Dodano: 2 miesiące temu

Bo pomoc nie zna granic!

Miedwiańskie Morsy na Śnieżce (Galeria)
6 stycznia 2018 roku po raz piąty zostało zorganizowane przez Morsowisko – Dom Morsa przy wodospadzie Przesieka k. Karpacza  wejście   „Zimą w szortach na Śnieżkę”,  połączone z akcją charytatywną związaną z leczeniem naszego kolegi morsa Adama Sobolskiego. Tym razem na Śnieżkę wchodziła grupa 19- osobowa, w tym pięcioro śmiałków ze Stargardzkiego Klubu Morsów MIEDWIANIE. Monika Wiśniewska, Marta Nowak, Mariusz Malec, Krystian Mielczarek i Marek Rutkiewicz - to grupa naszych morsów - biegaczy i to oni postanowili podjąć to wyzwanie i pokazać,  że  NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE.

Przed rozpoczęciem wejścia instrukcji udzielała Aldona Zielińska - organizatorka wejścia. Rozebrani jak na letnią wyprawę uczestnicy wzbudzali powszechne zainteresowanie. Nic dziwnego: około 1- metrowa pokrywa śniegu, temperatura odczuwalna – 17 stopnie Celsjusza raczej skłaniały do cieplejszego ubrania się niż rozebrania. Samo wejście trwało około 2,5 godziny i pełne było radości, śmiechu i emocji. Wiadomo - Morsom w zimnie wydziela się bardzo duża ilość endorfin, a tam zimna i śniegu mieli sporo. Jak nam teraz opowiadali droga nie była trudna, a niektórzy nawet się spocili. Na górze pierwsi czekali na pozostałych uczestników, aby razem podziwiać Karkonosze ze szczytu Śnieżki i wspólnie zrobić sobie zdjęcia z tej niesamowitej wyprawy.

MIEDWIANIE po raz kolejny udowodnili, że żadne wyzwanie nie jest im straszne i że wszystkie ograniczenia jakie mamy są tylko w naszej głowie.

 
Źródło: Stargardzki Klub Morsów Miedwianie
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Biofarm Basket Poznań - Spójnia Stargard / środa 21.03.2018 godz. 17:00. Link do transmisji - kliknij