Dzisiaj jest: 18.10.2018, imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza

Nowy prezes OSiR

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!

Rada Nadzorcza Ośrodka Sportu i Rekreacji powołała na stanowisko prezesa

Nowy prezes OSiR
Grzegorza Chudzika, dotychczasowego dyrektora Wydziału Inżynierii w Urzędzie Miejskim. Dotychczasowi członkowie zarządu złożyli rezygnację.  

Grzegorz Chudzik będzie jednoosobowo tworzył Zarząd OSiR.
– Jestem spokojny o Ośrodek Sportu i Rekreacji. Grzegorz Chudzik od wielu lat sprawnie zarządzał miejskimi inwestycjami, angażując potencjał świetnie do tego przygotowanej kadry Wydziału Inżyniera. Jego doświadczenie i kompetencje niewątpliwie gwarantują sprawne przeprowadzenie największych sportowych inwestycji w Stargardzie, czekających na natychmiastową realizację. To przecież nie tylko modernizacja pływalni, ale też zadania inwestycyjne na obydwu miejskich stadionach. Decyzja Rady Nadzorczej ma moja pełną akceptację – powiedział prezydent Rafał Zając.

Prezydent zaznaczył przy tym, na swoim oficjalnym profilu FB, że zmiany kadrowe nie deprecjonują dotychczasowej pracy poprzedniego zarządu - Beaty Radziszewskiej i Ireneusza Ziembickiego.

W najbliższym czasie prezydent Zając wspólnie z nowym prezesem OSiR zwołają konferencję, podczas której przedstawią pełną informację dotyczącą inwestycji prowadzonych przez spółkę, a przede wszystkim różnych aspektów związanych z planowaną modernizacją pływalni.

Dyrektorem Wydziału Inżyniera Miasta w miejsce Grzegorza Chudzika, została Sylwia Dłużewska, dotychczasowa zastępca dyrektora Biura Funduszy Europejskich i Rozwoju Gospodarczego UM w Stargardzie.  
 

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wisola - wspomnienie z pleneru. GALERIA