Dzisiaj jest: 18.10.2018, imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza

STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW W ZS NR5 ZA ROK SZKOLNY 2016/2017

Dodano: rok temu

Uroczysta gala wręczenia dyplomów

STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW W ZS NR5 ZA ROK SZKOLNY 2016/2017

odbyła się 27 listopada br. w Sali Rycerskiej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie z udziałem Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej Pana Macieja Kopcia. Gospodarzem uroczystości był Zachodniopomorski Kurator Oświaty Pani Magdalena Zarębska – Kulesza.
 

Stypendium Prezesa Rady Ministrów jest jedną z form nagradzania najzdolniejszych uczniów szkół średnich. Może je otrzymać jeden - najlepszy uczeń w danej szkole, który uzyskał najwyższą średnią ocen i promocję z wyróżnieniem albo uczeń o wybitnych, wyraźnie ukierunkowanych uzdolnieniach, poświadczonych ocenami celującymi w jakiejś dziedzinie wiedzy i mający co najmniej oceny dobre z pozostałych przedmiotów.
 

Za osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2016/2017 Stypendia Prezesa Rady Ministrów przyznano 184 uczniom z Województwa Zachodniopomorskiego. Spośród nich 59 z powiatów polickiego i stargardzkiego oraz Miasta Szczecin.
 

Nagrodzoną uczennicą ZS Nr5 w Stargardzie, która odebrała dyplom podczas tej uroczystości jest Alicja Zubek z klasy IITż, która w ubiegłym roku szkolnym uzyskała średnią ocen 5,15. Serdecznie gratulujemy!

Fot. Radio Szczecin

Źródło: Powiat Stargardzki
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wisola - wspomnienie z pleneru. GALERIA