Dzisiaj jest: 19.5.2024, imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra

Typowy mecz na remis

Dodano: 8 lat temu

W niedzielne popołudnie zawodnikom Błękitnych i Puszczy przyszło rywalizować o ligowe punkty w ponad 30 stopniowym upale.

W takich warunkach mecz toczył się głównie w środkowej części boiska. W całym spotkaniu odnotować należy dwa trafienia w poprzeczkę.  W pierwszej połowie poprzeczka uratowała Błękitnych od utraty gola, natomiast w drugiej po strzale w poprzeczkę Rafała Gutowskiego to goście mieli sporo szczęścia. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

W drugiej połowie w barwach Błękitnych zadebiutował napastnik Ołeksandr Sestrenśkyj.

Przed Błękitnymi dwa spotkania wyjazdowe. W sobotę 3 września o godzinie 15:00 Błękitni zagrają w Katowicach z Rozwojem, a 10 września o godzinie 16:00 zagrają w Stalowej Woli z miejscową Stalą. W Stargardzie podopiecznych Krzysztofa Kapuścińskiego zobaczymy dopiero 17 września o godzinie 15:00, gdzie będą podejmować Olimpię Zambrów.

Błękitni Stargard 0-0 Puszcza Niepołomice

Błękitni: 31. Przemysław Wróbel - 25. Grzegorz Szymusik, 19. Tomasz Pustelnik, 7. Maciej Liśkiewicz, 24. Rafał Gutowski - 23. Mateusz Czapłygin(75, 6. Filip Karmański), 8. Maciej Kazimierowicz, 11. Paweł Lisowski (24, 15. Przemysław Brzeziański), 10. Bartosz Flis (75, 17. Maciej Więcek), 18.Wojciech Fadecki - 20. Michał Magnuski (60, 24. Ołeksandr Sestrenśkyj).

Puszcza: 12. Marcin Staniszewski - 4. Łukasz Furtak, 23. Piotr Stawarczyk, 3. Michał Czarny, 28. Michał Mikołajczyk - 6. Arkadiusz Gajewski, 7. Marcel Kotwica, 9. Łukasz Krzysztoń (75, 18. Damian Lepiarz), 10. Maciej Domański, 14. Kamil Łączek (90, 2. Daniel Barbus) - 19. Marcin Orłowski (60, 17. Bartosz Żurek).

żółte kartki: Liśkiewicz, Szymusik (Błękitni) - Czarny, Furtak (Puszcza).

sędziował: Kamil Waskowski (Poznań).