Dzisiaj jest: 18.8.2022, imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony

Teatr Polski - "WEEKEND Z R."

Data wydarzenia: Lokalizacja: Teatr Polski - Scena Kameralna Nowy Browar Dodano:
Teatr Polski - "WEEKEND Z R."

Robin Hawdon

WEEKEND Z R.
 

Zapraszamy na farsę mistrza gatunku!

Krystyna i trzech mężczyzn o imionach rozpoczynających się na literę R. Ryszard - jej mąż. Robert - jej kochanek. Rafael - wzięty architekt wnętrz. I jeden weekend, który Krystyna zaplanowała w najdrobniejszych szczegółach: mąż wyjeżdża, kochanek przyjeżdża, a architekt ma czas, na wprowadzenie zmian w urządzeniu domu.

Niestety, kobieta przez przypadek podsłuchuje fragment rozmowy telefonicznej męża i fakt ten wywołuje lawinę zdarzeń, przez które jej perfekcyjny plan rozpada się niczym domek z kart. Czy po tym burzliwym weekendzie Krystyna i Ryszard będą nadal małżeństwem? Czy obojgu uda się utrzymać w tajemnicy swoje romanse (tak, tak, Ryszard też nie jest święty...)? Czy, w końcu, ich dom zyska nową wnętrzarską odsłonę?

Przekonajcie się Państwo sami!

Pozostałe terminy grania sztuki w styczniu: środa - 19.01 - 19.00, czwartek - 20.01 - 19.00, wtorek - 25.01 - 19.00- środa - 26.01 - 19.00, czwartek - 27.01 - 19.00

Dowiedz się więcej + kup bilety na wydarzenie: TUTAJ

Repertuar: TUTAJ

 

Autor zdjęć: Włodzimierz Piątek

Teatr Polski w Szczecinie


 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Święto Wojska Polskiego. Fotorelacja