Dzisiaj jest: 29.11.2020, imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina

Opera na Zamku - "MADAMA BUTTERFLY". SPEKTAKL ODWOŁANY

Data wydarzenia: Lokalizacja: Opera na Zamku Szczecin Dodano:
Opera na Zamku - "MADAMA BUTTERFLY". SPEKTAKL ODWOŁANY
Najsłynniejsza kobieta w historii opery, a przy tym niebywałe wyzwanie wokalno-aktorskie, bo śpiewaczka grająca rolę Butterfly musi zmierzyć się z całym wachlarzem skrajnych emocji i nie schodząc ze sceny, śpiewać łącznie przez niemal 90 minut.
Dramatyczna historia związku gejszy i porucznika amerykańskiej marynarki osadzona jest w tętniącym życiem współczesnym Tokio. Szczecińskie przedstawienie, nawiązujące do poetyki filmów Larsa von Triera, jest wzbogacone o postać tancerza – alter ego Butterfly, a także o multimedialne projekcje.
 
– „Madama Butterfly” to historia uniwersalna, mogłaby równie dobrze wydarzyć się dzisiaj. Różnice kulturowe są wciąż aktualne, ludzie nadal zakochują się niewłaściwie, to się akurat nigdy nie zmieni. Inscenizacja obraca się wokół wielu współczesnych wątków popkulturowych – mówi reżyserka Pia Partum. – Właściwie w pewnych aspektach spektakl będzie mieć wiele wspólnego z... telenowelą.

Program do spektaklu do pobrania: TUTAJ

Pozostałe terminy w listopadzie: niedziela 22.11 - 18.00

Czas trwania: ok. 2 godz. 55 min (w tym dwie przerwy)

Ceny biletów: 40 - 100 zł

Więcej o spektaklu + kup bilety: TUTAJ

Autor Zdjęć: Michał kundera

Opera na Zamku w Szczecinie
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Marta Lempart w Stargardzie. BUDZOWSKI.art