Dzisiaj jest: 27.10.2020, imieniny: Iwony, Noemi, Szymona

Teatr Polski - "WEEKEND Z R."

Data wydarzenia: Lokalizacja: Scena Kameralna Nowy Browar Dodano:
Teatr Polski - "WEEKEND Z R."

WEEKEND Z R.

Autor: Robin Hawdon
Tłumaczenie: Elżbieta Woźniak
Reżyseria: Andrzej Zaorski
Scenografia: Jerzy Rudzki
Asystent choreografa: Adam Zych

obsada:

Katarzyna Bieschke – Wabich
Małgorzata Iwańska
Piotr Bumaj
Sławomir Kołakowski
Jacek Piotrowski
Adam Zych

Zapraszamy na farsę mistrza gatunku!
Krystyna i trzech mężczyzn o imionach rozpoczynających się na literę R. Ryszard - jej mąż. Robert - jej kochanek. Rafael - wzięty architekt wnętrz. I jeden weekend, który Krystyna zaplanowała w najdrobniejszych szczegółach: mąż wyjeżdża, kochanek przyjeżdża, a architekt ma czas, na wprowadzenie zmian w urządzeniu domu. Niestety, kobieta przez przypadek podsłuchuje fragment rozmowy telefonicznej męża i fakt ten wywołuje lawinę zdarzeń, przez które jej perfekcyjny plan rozpada się niczym domek z kart. Czy po tym burzliwym weekendzie Krystyna i Ryszard będą nadal małżeństwem? Czy obojgu uda się utrzymać w tajemnicy swoje romanse (tak, tak, Ryszard też nie jest święty...)? Czy, w końcu, ich dom zyska nową wnętrzarską odsłonę?
Przekonajcie się Państwo sami!

Pozostałe terminy grania spektaklu w październiku: piątek 23.10 - 19.00, sobota 24.10 - 16.00, niedziela 25.10 - 19.00, środa 28.10 - 19.00, czwartek 29.10 - 19.00, sobota 31.10 - 16.00

Więcej o wydarzeniu + kup bilety: TUTAJ

Teatr Polski w Szczecinie

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
PGE Spójnia - Enea Astoria. Photos by Jan Rybaczuk