Dzisiaj jest: 2.6.2020, imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny

Koncert: Julia Kożuszek Borsuk: "Kobiecym Głosem"

Data wydarzenia: Lokalizacja: PSM I i II stopnia im. Witolda Lutosławskiego Dodano:
Koncert: Julia Kożuszek Borsuk: "Kobiecym Głosem"

Koncert pt. "Kobiecym Głosem" składa się z pieśni m.in. Astora Piazolli, Georga Gerchwina, Michela Legrand ,Barbry Streisand, Franka Sinatry.
Usłyszymy The shadow of Your Smile, My Funny Valentine, I've got you under my skin, Call me irresponssible, Kołysankę z Rosemary Baby i wiele innych, wszystkie w tłumaczeniu Jana Jakuba Należytego, a także Walc z Nocy i Dni, Walc Embarras i mniej znane piosenki polskich kompozytorów współczesnych.

Różnorodność muzyczną spaja podskórna narracja, którą wypełnia uczucie miłości, tak bliskie każdej kobiecie.
 

Koncert dedykowany jest wszystkim, którzy w życiu wolą ciszę od hałasu, a w muzyce delikatną narrację i klimat.

Przy fortepianie - Przemysław Osiński

Przemysław Sysojew-Osiński – Ukończył wydział instrumentalny: fortepian w Akademii Muzycznej w Gdańsku. Od 2005 nauczyciel w PSM I i II st. w Słupsku. W latach 2009 – 2013 był wykładowcą w AM w Gdańsku na kierunku Jazz i muzyka estradowa. Od 2015 r. jest wykładowcą w Akademii Pomorskiej w Słupsku. Współpracuje z Nowym Teatrem w Słupsku oraz Polską Filharmonią Sinfonia Baltica w Słupku. 

Choć skończył studia muzyczne w zakresie gry na fortepianie (muzyka klasyczna) w jego  zainteresowaniu zawsze znajdowała się muzyka jazzowa i rozrywkowa. Poza pracą dydaktyczną bierze udział w życiu estradowym - występy solowe oraz zespołowe, komponuje muzykę do bajek (Pan Brzuchatek, Słupski chłopiec) oraz spektakli teatralnych (Vendetta Ala Kobietta), aranżuję utwory na orkiestrę IMu (Festiwal SNZ – 4 edycje, płyta „Felix Casubia”), bierze czynny udział jako akompaniator-pianista w warsztatach wokalnych (AP Słupsk, Warsztaty muzyki Gospel, warsztaty wokalne w PSM w Słupsku) oraz prowadzi warsztaty z improwizacji fortepianowej dla szkół muzycznych i nauczycieli.  

KASA KINA

kasa.kina@sck.stargard.pl

tel. +48 91 577 13 93

Kasa kina czynna codziennie od godziny 11:00
Bilety: normalny 30 zł, ulgowy 25 zł - do nabycia w kasie Kino SCK Stargard. W dniu koncertu wszystkie bilety w cenie 35 zł.

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Przeprowadzka Książnicy Stargardzkiej - GALERIA