Dzisiaj jest: 20.2.2020, imieniny: Anety, Lehca, Leona

Scena Art Cafe - Rafał Dubicki Quartet

Data wydarzenia: Lokalizacja: Art Cafe - Mieszka I 1. Dodano:
Scena Art Cafe - Rafał Dubicki Quartet
Nowy sezon artystyczny w Art Cafe rozpocznie koncert jazzowy

Po wakacyjnej przerwie Scena Art Cafe, zaprasza stargardzkich miłośników muzyki, na koncert jazzowy Rafała Dubickiego i jego zespołu.
Rafał Dubicki jest młodym wirtuozem trąbki. Mieszka w Warszawie, gdzie koncertuje i naucza w szkole muzycznej. Wieczorami można go spotkać w warszawskich klubach jazzowych na jamach.
Na swoim koncie ma współpracę z polskimi i zagranicznymi artystami, grał z: Pendowsky’m, Alex Band, Ray Wilson i Genesis, Eljazz Big Band, Michałem Sołtanem i Sylwią Grzeszczak.
Odnajduje się w wielu muzycznych gatunkach, grając na koncertach w Polsce i za granicą. Nagrywał muzykę do filmów i na albumy różnych artystów, a w grudniu ubiegłego roku, podczas pierwszego koncertu jako Rafał Dubicki Quartet w 12on14 Jazz Club, zaprezentował autorskie kompozycje. Wieczór był tak udany, że przekonał artystów o tym, że właśnie znaleźli swoją drogę muzyczną. Już dwa miesiące później zaczęli nagranie swojej pierwszej płyty, która ukazała się w kwietniu tego roku.

W skład kwartetu, oprócz Rafała Dubickiego wchodzą doświadczeni i utytułowani jazzmani, którzy nadają koncertom bezkompromisowości i niepowtarzalnego rytu.
Na gitarze gra Michał Sołtan, znany głównie ze swej działalności w grupie Imagination Quartet oraz solowego albumu „MaloGranie”. Koncertował w Chinach, Niemczech, Danii. Grał z Dante Lucianim od Franka Sinatry.

Na kontrabasie zagra Mateusz Woźniak, który na swoim koncie ma zarówno występy z towarzyszeniem orkiestry w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego jak i współpracę ze światowymi sławami muzyki popularnej np. Ian Gillan z Deep Purple.
A na perkusji zagra Adam Lewandowski, znany ze wspólnych projektów ze Zbigniewem Namysłowskim, Wojciechem Karolakiem i Andrzejem Zauchą.


Koncertowy wieczór zakończy krótki, wspólny występ zespołu i zdolnej stargardzkiej wokalistki – Justyny Giemzy.

Art Cafe zaprasza 15 września o godzinie 18:00.
Bilety już w sprzedaży w Art Cafe w czwartki w godzinach 16:00 – 21:00 oraz w piątki i soboty od godziny 20:00.

 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Kolędy w Cerkwi Greckokatolickiej nad Iną. GALERIA