Dzisiaj jest: 20.2.2020, imieniny: Anety, Lehca, Leona

Ewenement 2019 - "PRYWATNA KLINIKA".

Data wydarzenia: Lokalizacja: Stargardzkie Centrum Kultury Dodano:
Ewenement 2019 - "PRYWATNA KLINIKA".

Ewenement 2019, czyli Stargardzkie Spotkania Teatralne.
 

Prywatna Klinika to inteligentna i prawdziwie śmieszna farsa, w której humor rozwija się̨ aż po ostatnią scenę̨. Lekka treść́, wyraziste postaci, zawrotne tempo, zaskakujące zwroty akcji oraz świetna obsada zapewniają̨ rozrywkę̨ na wysokim poziomie. Historia Harriet rozwódki mieszkającej w eleganckim mieszkaniu w Brighton, która rozwiązuje problemy finansowe dzięki wsparciu dwóch żonatych dżentelmenów i perfekcyjnie zorganizowanego kalendarza. Kiedy jeden z nich zostaje unieruchomiony w łóżku przez złamaną nogę̨, a w progu mieszkania Harriet pojawia się̨ dawno niewidziana przyjaciółka Anna wraz z niestroniącym od alkoholu mężem oraz niczego nieświadome zdradzane małżonki, spektakl staje się̨ prawdziwym rollercoasterem emocji, pomylonych tożsamości, karykaturalnych sytuacji i arcyśmiesznych dialogów.
 

Sztuka napisana w 1983 r. przez mistrzów gatunku - Johna Chapman i Dave’a Freeman - nie traci na aktualności, a farsa na związki damsko-męskie bawi kolejne pokolenia widzów.

Obsada:

HARRIET - Monika Fronczek

ANNA - Klaudia Halejcio

GORDON - Rafał Cieszyński

ALEK - Tomasz Oświeciński

MAGDA - Alżbeta Lenska

MILDRED - Katarzyna Anzorge

RYSZARD - Paweł Koślik

Bilety:
Kasa SCK oraz na stronie: tutaj


Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Kolędy w Cerkwi Greckokatolickiej nad Iną. GALERIA