Dzisiaj jest: 29.2.2024, imieniny: Lecha, Lutomira

Stargardzka Scena Młodych: Nailah Vitha

Data wydarzenia: Lokalizacja: Stargardzkie Centrum Kultury - mała scena Dodano:
Stargardzka Scena Młodych: Nailah Vitha

Tajemnice dźwięków Nailah - Ostatni w tym roku koncert Stargardzkiej Sceny Młodych.

W tę niedzielę, 3 grudnia o godzinie 17:00 w Stargardzkim Centrum Kultury odbędzie się ostatni w tym roku koncert młodych artystów. Na Stargardzkiej Scenie Młodych wystąpi uwielbiana przez Stargardzką publiczność — Nailah Vitha. Wokalistka już niejednokrotnie udowodniła, że scena to jej drugi dom. Teraz piosenkarka wprowadzi nas w tajemniczy świat dźwięków muzyki przy wsparciu chóru, w skład którego wchodzą: Patrycja Kucharzyk i Zuzanna Susz oraz przy muzycznej asyście uzdolnionego gitarzysty: Michała Chmielenko.

Nailah Vitha jest cenioną Stargardzką piosenkarką, która swoją przygodę ze śpiewem rozpoczęła w zespole dziecięcym „Rupaki”. Następnie była członkinią zespołu piosenki literackiej „Dzikie Wino”. W 2018 roku wystąpiła w pierwszej edycji ogólnopolskiego programu „The Voice Kids”, gdzie u boku Edyty Górniak szlifowała swój talent. Artystka od ponad 13 lat działa muzycznie w Młodzieżowym Domu Kultury.

 


Zapraszamy!

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
„Zachodniopomorska Stójka dla Hani”. Fotorelacja