Dzisiaj jest: 24.6.2024, imieniny: Danuty, Jana, Janiny

40. urodziny Stargardzkiego Centrum Kultury

Data wydarzenia: Lokalizacja: Teatr Letni w parku Chrobrego Dodano:
40. urodziny Stargardzkiego Centrum Kultury

Tegoroczne Dni Stargardu zainauguruje wyjątkowy koncert z okazji 40. urodzin Stargardzkiego Centrum Kultury!  
Zapraszamy do Teatru Letniego!

Przez cztery dekady Stargardzkie Centrum Kultury zorganizowało niezliczoną ilość koncertów - także największych gwiazd polskiej i międzynarodowej sceny muzycznej. Z okazji 40-lecia zapraszamy Państwa na koncert z piosenkami z repertuaru gwiazd goszczących w Stargardzie. Usłyszymy wyjątkowe utwory począwszy od lat 80. ubiegłego wieku. Co nas czeka? Muzyczna historia Stargardzkiego Centrum Kultury w wykonaniu niezwykłych, wielopokoleniowych artystów związanych ze Stargardzkim Centrum Kultury. A do tego niezliczona ilość anegdot, ciekawostek i… smaczków. Jeden z nich to jednorazowa reaktywacja „Gazety Stargardzkiej” z… niespodziankami.

16 czerwca 2023 roku o godz. 19:00 na scenie Teatru Letniego im. Artystów i Twórców Stargardzkich wystąpią: Marzena Buła, Agnieszka Liszewska, Amina Eo Khisko, Justyna Sadowska, Malwina Kolińska, Jakub Zajączkowski, Justyna Radziszewska, Hanna Cielecka, Andrzej Kosko, Anna Ewa Biniek, Chór Cantore Gospel, Natalia Szymkowiak, Katarzyna Sabatowicz, Mariusz Ławniczak, Zespół AVEIRA, Agnieszka Kopaczewska, Nikola Szkodlarska, Scena Art Cafe, Mariusz Zarzeczny i Tomasz Staniszewski oraz Piotr Korzeniowski.

Po koncercie zapraszamy na dyskotekę pod gwiazdami! Do zobaczenia na urodzinach! Przygotujcie się na niezłą imprezę! Wstęp wolny!

 


STARGARDZKIE CENTRUM KULTURY

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
II Stargardzki Korowód Dziejów. Fotorelacja