Dzisiaj jest: 17.1.2021, imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana

Przegrana po walce

Dodano: 5 lat temu

Błękitni Stargard mimo prowadzenia 2:0 ulegli w Mielcu miejscowej Stali 3:2.

Przegrana po walce

Gospodarze wszystkie trzy bramki zdobyli strzałami z głowy po dośrodkowaniach. Dla Błękitnych obie bramki strzelił Michał Magnuski. Nasi zawodnicy pokazali w tym meczu charakter i walkę, czyli to do czego przyzwyczaili kibiców w ubiegłym sezonie. Mimo tego kolejny już raz do końcowego sukcesu zabrakło szczęścia, a o porażce zadecydowały indywidualne błędy w kryciu w obronie. 

Warto nadmienić, iż Błękitni od początku sezonu mają spore problemy kadrowe. Najpierw przez pierwsze kolejki nie grali z powodu kontuzji Wojtasiak i Baranowski. A teraz kiedy już wrócili do zdrowia z poważnymi kontuzjami zmagają się Fadecki i Flis. 

Po tej kolejce spotkań Błękitni okupują ostatnie miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem tylko czterech punktów. W sobotę 5 września o godzinie 15:00 do Stargardu przyjedzie Wisła Puławy. Wszyscy liczymy, że limit pecha na ten sezon został wyczerpany, a nasza drużyna zacznie punktować i odbije się od dna. 

Stal Mielec 3-2 Błękitni Stargard Szczeciński 

Sebastian Łętocha 45, Sebastian Zalepa 70, Michał Bierzało 86 - Michał Magnuski 20, 44

Stal: 12. Tomasz Libera - 21. Robert Sulewski, 2. Sebastian Zalepa, 3.Michał Bierzało, 23. Krystian Getinger - 22. Łukasz Żegleń (46, 15. Tomasz Prejs), 5. Sebastian Duda, 8. Jakub Żubrowski (76, 7. Kamil Radulj), 10.Bartosz Nowak (84, 6. Piotr Marciniec), 17. Andreja Prokić - 20. Sebastian Łętocha (64, 9. Mateusz Cholewiak). 

Błękitni: Marek Ufnal - Franciszek Siwek, Maciej Liśkiewicz, Tomasz Pustelnik, Ariel Wawszczyk - Radosław Wiśniewski, Maciej Kazimierowicz, Patryk Baranowski (57 Piotr Wojtasiak), Jakub Okuszko (74 Patryk Bednarski), Rafał Gutowski - Michał Magnuski (72Robert Gajda). 

żółte kartki: Nowak, Marciniec - Pustelnik, Bednarski. 

sędziował: Paweł Kukla (Kraków).

Źródło: Błękitni Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
PGE Spójnia Stargard - Legia Warszawa. Galeria