Dzisiaj jest: 25.4.2025, imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

To będzie ostatni weekend Szczecińskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego

Dodano: 4 miesiące temu
Redakcja poleca!

Iglaki za przysmaki, Betlejemskie Światełko Pokoju oraz świąteczne koncerty – to wszystko czeka na odwiedzających Jarmark Bożonarodzeniowy w najbliższy weekend.

To będzie ostatni weekend Szczecińskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego

Iglaki za przysmaki, Betlejemskie Światełko Pokoju oraz świąteczne koncerty – to wszystko czeka na odwiedzających Jarmark Bożonarodzeniowy w najbliższy weekend.

Świąteczne przygotowania wchodzą na najwyższe obroty! Już tylko kilka dni dzieli nas od Bożego Narodzenia, a to oznacza, że im bliżej Świąt, tym mniej czasu na odwiedzenie Jarmarku. Tylko do niedzieli będzie można zrobić zakupy w drewnianych domkach i skorzystać z propozycji, które przygotowaliśmy.

Przypominamy, że w czwartek odbędzie się ostatni Bożonarodzeniowy Przegląd Kolęd i Pastorałek, na zakończenie którego uczniowie ZSO nr 9 wystawią własną interpretację Jasełek. Ostatni weekend przed Świętami rozpoczniemy od muzycznej zabawy. Tym razem Dj Philosopher wprowadzi nas w dobry nastrój. Dodatkową dawkę śmiechu zagwarantują nam świąteczne kalambury.

Ci, którzy nie mają jeszcze choinki, mogą ją zdobyć już w najbliższą sobotę. Bo tego dnia punktualnie w południe rozpoczniemy naszą coroczną akcję rozdawania bożonarodzeniowych drzewek w zamian za przysmaki dla czworonogów. Choinki, które zdobiły Jarmark, trafią do domów mieszkańców, którzy przyniosą karmę dla psów i kotów na Plac Lotników. Przysmaki zostaną przekazane Stowarzyszenia Kudłata Przystań. Akcja „Iglaki za przysmaki” rozpocznie się o godz. 12.00 i potrwa do momentu wydania ostatniej choinki, a tych do wzięcia będzie około 100.

Sobotni program wprowadzi wszystkich w świąteczny nastrój. Po południu na jarmarkowej scenie zagości Betlejemskie Światło Pokoju, które każdy będzie mógł zabrać ze sobą do domu. O muzyczną oprawę zadbają w tym tygodniu: duet Wedwoje oraz Zespół Pieśni i Tańca Szczecinianie.

Najbliższy weekend jest ostatnią okazją do zrobienia zakupów u naszych wystawców. W niedzielę o godz. 18.00 wszystkie domki zostaną zamknięte i rozpocznie się demontaż wydarzenia, dlatego nie czekajmy do ostatniej chwili i już dzisiaj wybierzmy się na świąteczne zakupy.

Po więcej szczegółów zapraszamy na www.kolorowaaleja.pl w zakładce Jarmark Bożonarodzeniowy. Wszystkie aktualności znajdziemy także w wydarzeniu na Facebooku – Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy 2024.

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek-czwartek, w godz. 14:00-20:00

  • piątek, w godz. 14:00-23:00

  • sobota, w godz. 10:00-23:00

  • niedziela, w godz. 10:00-21:00, z wyjątkiem 22.12.2024, 10:00-18:00

Program
Piątek, 20 grudnia
18:00 - 23:00

18:00-19:00 DJ Philosopher
20:00-21:00 Świąteczne Kalambury
21:00-23:00 DJ Philosopher

Sobota, 21 grudnia
12:00 - 21:00

12:00-17:00 #USzyDoGóry – Stowarzyszenie Iskry Nauki – akcja charytatywna i Iglaki za przysmaki
18:00-19:00 Betlejemskie Światło Pokoju 2024 | Odbierz Światło od ZHP
19:00-20:00 Koncert Wedwoje
20:00-21:00 Koncert Zespół Pieśni i Tańca Szczecinianie


Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia Sp. z o. o.

Źródło: Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia Sp. z o. o.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dzień otwarty Państwowej Inspekcji Sanitarnej w Stargardzie. Fotorelacja