Dzisiaj jest: 27.9.2024, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Brązowy medal Katarzyny Mądrowskiej

Dodano: tydzień temu Autor:

W miniony weekend w Chełmie odbyły się XXXII Mistrzostwa Polski Seniorek w Zapasach Kobiet, w których wystartowało 65 zawodniczek z 26 klubów.

Brązowy medal w kategorii 59 kg zdobyła zapaśniczka LKS Feniks PESTA Stargard, Katarzyna Mądrowska. Złoty medal w tej kategorii wywalczyła Anastasiia Padoshyk (MKS Cement-Gryf Chełm). Srebro zdobyła Aleksandra Witoś (LKS Orzeł Namysłów), a brąz wywalczyła również Julia Nowicka (AKS Białogard).

W klasyfikacji klubowej najlepszy był MKS Cement-Gryf Chełm. Drugie miejsce zajął ZKS Slavia Ruda Śląska, a trzecie MULKS Junior Dzierżoniów.