Dzisiaj jest: 13.7.2024, imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty

Wiraszko w Stargardzie

Dodano: 5 dni temu Autor:
Redakcja poleca!

Koncert na pożegnanie lata.

Wiraszko w Stargardzie

Koncert na pożegnanie lata.

Niezapomniany wieczór muzyczny: Wiraszko & Przyjaciele! To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w sobotę, 7 września 2024 roku, o godzinie 18:00 w Amfiteatrze.

Michał Wiraszko, charyzmatyczny wokalista i frontman znanego zespołu Muchy, tym razem zaprezentuje się w zupełnie nowej odsłonie. W towarzystwie swoich muzycznych przyjaciół zaprosi nas w podróż przez rockowe brzmienia. Największe przeboje zespołów rockowych takich jak Hey, Republika czy Firebirds wybrzmią tego dnia na scenie.

Ponadto na stargardzkiej estradzie zobaczymy wyjątkowych gości, w tym utalentowanych muzyków i wokalistów, z którymi Wiraszko współpracował na przestrzeni lat. Joanna Prykowska, Monika Borzym, Łukasz Drapała, Olek Różanek, Eryka i Przemek Wieleba, a także zespoły: Anieli, Feeling Electric i WBiA zagrają dla państwa koncert na pożegnanie lata.

 
Najedź na dowolną grafikę, kliknij i powiększ

 

Czeka nas wieczór pełen niespodzianek, wzruszeń i energii, podczas którego usłyszymy zarówno nowe interpretacje znanych przebojów, jak i premierowe kompozycje. To doskonała okazja, by na nowo odkryć muzykę Michała Wiraszki i docenić jego niezwykłą twórczość.

Już jutro na naszym portalu ogłosimy nazwiska głównych gwiazd, które Michał Wiraszko zaprosił do naszego stargardzkiego Amfiteatru.

Nie przegapcie tego wydarzenia! Bilety są już dostępne w sprzedaży (TUTAJ), a ich liczba jest ograniczona. Przygotujcie się na wieczór pełen muzycznych wrażeń i niepowtarzalnej atmosfery.

Do zobaczenia w Amfiteatrze!

 


 

Na wydarzenie zapraszają: Stargard pod Szczęśliwą Gwiazdą, Stargardzkie Centrum Kultury oraz Michał Wiraszko

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
VI Festyn Historyczny „W krainie Gryfa”. Fotorelacja