Dzisiaj jest: 13.7.2024, imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty

Skuteczna praca kryminalnych- poszukiwany przez sąd i prokuraturę zatrzymany z mefedronem i tabletkami extasy

Dodano: 5 dni temu Autor:

Stargardzcy kryminalni zatrzymali 25-letniego mężczyznę, który był poszukiwany przez sąd i prokuraturę.

Skuteczna praca kryminalnych- poszukiwany przez sąd i prokuraturę zatrzymany z mefedronem i tabletkami extasy

Stargardzcy kryminalni zatrzymali 25-letniego mężczyznę, który był poszukiwany przez sąd i prokuraturę. Ponadto mundurowi znaleźli u niego mefedron oraz tabletki extasy. Podejrzany po usłyszeniu zarzutu trafił do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał karę 10 miesięcy pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwo.
 

Stargardzcy kryminalni nie ustają w ściganiu przestępstw narkotykowych i nieustannie prowadzą rozpoznanie pod kątem nielegalnego narkobiznesu. Policjanci nie lekceważą żadnych informacji, które mogą im pomóc w dotarciu do osób naruszających prawo o przeciwdziałaniu narkomanii. Dowodem na to jest kolejna realizacja podjęta na podstawie wcześniejszej pracy operacyjnej i szeroko zakrojonych działań rozpoznawczych. Mundurowi zjawili się w jednym z mieszkań na terenie miasta w związku z posiadaną informacją, że poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości listem gończym mężczyzna może posiadać środki odurzające. Policjanci dotarli do 25-latka, który był poszukiwany przez prokuraturę oraz na podstawie listu gończego wydanego przez sąd. Miał do odbycia karę 10 miesięcy pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwo. To nie wszystko, co miał na sumieniu. W mieszkaniu kryminalni zabezpieczyli środki odurzające.

Mężczyzna trafił do aresztu śledczego, gdzie odbędzie zaległą karę 10 miesięcy pozbawienia wolności. O
dpowie również za posiadanie środków odurzających.

KOMENDA POWIATOWA POLICJI W STARGARDZIE

Źródło: KOMENDA POWIATOWA POLICJI W STARGARDZIE
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
VI Festyn Historyczny „W krainie Gryfa”. Fotorelacja