Dzisiaj jest: 13.7.2024, imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty

Dlaczego to w cateringu dietetycznym LOVE Catering, warto nauczyć się zdrowych nawyków żywieniowych?

Dodano: tydzień temu
Redakcja poleca!

Korzystne działanie zdrowego odżywiania zapewnia przede wszystkim zbilansowana dieta pudełkowa.

Dlaczego to w cateringu dietetycznym LOVE Catering, warto nauczyć się zdrowych nawyków żywieniowych?
Korzystne działanie zdrowego odżywiania zapewnia przede wszystkim zbilansowana dieta pudełkowa. Stosując się do zaleceń żywieniowych opracowanych w 2024 roku przez dietetyka z firmy LOVE Catering, można nie tylko stracić zbędne kilogramy, ale także rozwiązać problemy zdrowotne. Właściwa dieta zależy od rodzaju aktywności człowieka. Jeśli ktoś trenuje na siłowni, posiłki powinny składać się w dużej mierze z białka, zdrowego tłuszczu z ograniczoną ilością węglowodanów. Najskuteczniejszym sposobem na odchudzanie jest stworzenie odpowiedniego deficytu kalorii, który można łatwo obliczyć za pomocą kalkulatora kalorii znajdującego się na stronie cateringu dietetycznego.
 Czy dieta pudełkowa wymaga konsultacji z dietetykiem?

Organizm codziennie potrzebuje pełnego zestawu białek, tłuszczów, węglowodanów, witamin i minerałów. Pozbawiają tego monodiety powodując stres, obniżoną odporność, niestrawność, zwiększenie apetytu. Korzystanie z usług firmy cateringowej w 2024 roku to wygoda i oszczędność czasu. Posiłki dostarczane są w ekologicznych pudełkach, gotowe do zjedzenia, przechowywania, zabrania ze sobą do pracy/szkoły. Ważne jest skorzystanie z konsultacji z dietetykiem, który przedstawi optymalny program odżywiania. Dobór odpowiedniej kaloryczności diety pudełkowej pozostaje w gestii specjalisty na podstawie stanu zdrowia, wieku i celów. Oferta diet w pudełkowych jest szeroka i obejmuje różne wartości kaloryczne np.: 1000 kcal, 1500 kcal, 2000, 3500 kcal.
 Czy LOVE Catering oferuje tylko diety na odchudzanie?

Oczywiście że nie! LOVE Catering ma w ofercie zróżnicowane diety pudełkowe zarówno na redukcję wagi i tkanki tłuszczowej jak i poprawę kondycji skóry, poprawienie wydolności organizmu oraz jego oczyszczenie. Można zamówić pełny zestaw 5 dań lub otrzymać tylko 3 posiłki dziennie i zamieniać dania. Istnieje wiele możliwości.
 Catering dietetyczny Stargard oferuje np.:

  • Dieta Simply z wartością energetyczną od 1300 kcal do 2500 kcal. Jest to zbilansowana dieta pudełkowa dla każdego kto dąży do zmiany nawyków żywieniowych i spożywania zdrowych i smacznych posiłków.
  • Niskowęglowodanowa dieta Low Carb w kaloryczności od 1200 kcal do 2500 kcal. Jest to program żywieniowy skierowany do osób odchudzających się, ponieważ zmniejsza spożycie składników bogatych w cukry.
  • Dieta Dairy Free to posiłki nie zawierające glutenu i laktozy z wartością energetyczną od 1200 kcal do 2500 kcal. Jest to zrównoważona dieta złożona z 3 do 5 dań i naparu ziołowego.
  • Dieta dla mam może zostać zamówiona w wariancie kalorycznym od 1500 kcal do 2500 kcal. Firma cateringowa przygotowała ten program żywieniowy z myślą o prawidłowym odżywianiu kobiet w ciąży i karmiących piersią.

To tylko przykłady planów zdrowego odżywiania. W ofercie LOVE Catering w 2024 roku można znaleźć także dietę dla Sport, dietę Bulion, Post Przerywany, dietę Balance, dietę Slim fit, dietę Sirt, detę Handy Meals.
 

Z czego wynika chęć poznania diet jakie oferuje firma cateringowa?

LOVE Catering oferuje zróżnicowane diety pudełkowe pod kątem makroskładników i zawartości kalorii, dlatego może z nich skorzystać każdy dążący do osiągnięcia swoich potrzeb w najbardziej efektywny sposób. Kolejną interesującą funkcją diet jest służenie jako przewodnik lub plan działania, pomoc w organizacji codziennego jadłospisu. Zamawianie diety pudełkowej jest proste, wystarczy skorzystać z Panelu Klienta i wybrać odpowiedni pakiet, rodzaj diety, ilość posiłków, kaloryczność, czas trwania zamówienia. Od tych czynników uzależniona jest cena końcowa diety. Dostawa i konsultacja z dietetykiem są bezpłatne, dlatego wiele osób chętnie korzysta z usług firmy cateringowe LOVE.
 

Podsumowanie

Firma cateringowa LOVE Catering została założona przez pasjonatów zdrowego odżywiania i mistrzów kulinarnych, dlatego wszystkie dostarczone pod same drzwi posiłki są nie tylko smaczne, ale również pełnowartościowe. Catering dietetyczny to doskonałe wsparcie dla osób zapracowanych które nie mają czasu na studiowanie przepisów i gotowanie. To oferta spełniająca potrzeby wszystkich którzy postanowili na zbilansowane jedzenie.
 

– Artykuł sponsorowany

Źródło: Tipmedia.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
VI Festyn Historyczny „W krainie Gryfa”. Fotorelacja