Dzisiaj jest: 13.7.2024, imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty

Skuteczna realizacja dzielnicowych doprowadziła do zatrzymania mężczyzny poszukiwanego 3 nakazami wydanymi przez sąd

Dodano: 2 tygodnie temu Autor:

24 lata i 3 nakazy doprowadzenia wydane przez sąd.

Skuteczna realizacja dzielnicowych doprowadziła do zatrzymania mężczyzny poszukiwanego 3 nakazami wydanymi przez sąd

Stargardzcy dzielnicowi II Rewiru skrupulatnie gromadzili informacje dotyczące 24-letniego mężczyzny, który miał aż 3 nakazy doprowadzenia wydane przez sąd, na mocy których miał trafić do zakładu karnego.

Mężczyzna, chcąc uniknąć wymierzonej kary, ukrywał się przed organami ścigania. Wczoraj został zatrzymany i zgodnie z decyzją sądu najbliższy rok spędzi w zakładzie karnym.

 

Dzielnicowi to policjanci utrzymujący bezpośredni kontakt ze społecznościami lokalnymi swoich rejonów, rozpoznający ich potrzeby i oczekiwania w zakresie szeroko pojmowanego bezpieczeństwa, zarówno indywidualnego, jak i publicznego.

Dzielnicowi zajmują się nie tylko pilnowaniem porządku, ale także zatrzymują osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. I tak było w przypadku 24- letniego mieszkańca powiatu stargardzkiego, na którego do dzielnicowych wpływała dokumentacja sądowa, na mocy której mężczyzna miał trafić do zakładu karnego. Był on poszukiwany na podstawie 3 nakazów doprowadzenia wydanych przez sąd. Mężczyzna robił wszystko, aby nie trafić za kratki. Mundurowi skrupulatnie i cierpliwie gromadzili informacje o nim, dzięki czemu wczoraj został przez nich zatrzymany.

Dzisiaj zgodnie z decyzją sądu zostanie przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższy rok.
Dzięki takim działaniom sprawy prowadzone wobec osób poszukiwanych znajdują swój finał, a sprawcy przestępstw odpowiedzą za swoje postępowanie.

KOMENDA POWIATOWA POLICJI W STARGARDZIE

Źródło: KOMENDA POWIATOWA POLICJI W STARGARDZIE
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
VI Festyn Historyczny „W krainie Gryfa”. Fotorelacja