Dzisiaj jest: 2.5.2024, imieniny: Longiny, Toli, Zygmunta

Turniejowy weekend zapaśników LKS Feniks PESTA Stargard

Dodano: miesiąc temu Autor:

Zapaśniczki LKS Feniks PESTA wzięły udział w WildCats Open Berlin, a czterech młodych zapaśników rywalizowało w turnieju w niemieckim Lubtheen.

W międzynarodowym turnieju WildCats Open Berlin wzięły udział zawodniczki ze Szwecji, Niemiec, Polski, Ukrainy i Węgier. Pierwsze miejsca zajęły Antonina Szczypek- Wołoszyn (34 kg SP Grzędzice) i Maja Pawlikowska (42kg SP 5). Na drugiej pozycji sobotnie zawody ukończyły Michalina Wrzeszcz (34kg SP Kunowo) i Łucja Głębocka (31kg SP 11).

Trzecia była Zoja Król (46kg SP 4). Czwarte lokaty zajęły: Nadia Tymejczyk (42kg SP 2), Emilia Śledź (31kg SP Kunowo), Zuzanna Sokołowska (50kg SP 4), Lena Żywicka (46kg SP 1). Na piątym miejscu zawody w Berlinie ukończyła Sandra Piechocka (42kg SP 11), a siódma była Hanna Barcka (34kg SP Chociwel).

W turnieju, który odbył się w Lubtheen pierwsze miejsce zajął Franciszek Barcki (u-10 38kg SP Chociwel). Drugi był Mateusz Kubiak (u-14 52kg SP 5), piąty Filip Klym (u-12 46kg SP 5), a szósty Filip Mrozek (u-12 46kg SP 5).

W II Pucharze Polski Kadetów U-17 w Kielcach w kategorii 65 kg wystąpił Oliwier Danielewski. Zapaśnik LKS Feniks PESTA Stargard stoczył cztery walki i zajął 15. miejsce.

Więcej foto na profilu Fb klubu Feniks Pesta.