Dzisiaj jest: 15.4.2024, imieniny: Adolfiny, Odetty, Wacława

Niebezpieczna prędkość to surowe konsekwencje- 2500 złotych mandatu za 206 km/h na ,,90-tce’’

Dodano: 2 miesiące temu Autor:

Funkcjonariusze Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie podczas prowadzenia pomiaru prędkości zatrzymali kierującą, która pędziła teslą ponad 200 kilometrów na godzinę.

Niebezpieczna prędkość to surowe konsekwencje- 2500 złotych mandatu za 206 km/h na ,,90-tce’’

Funkcjonariusze Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie podczas prowadzenia pomiaru prędkości zatrzymali kierującą, która pędziła teslą ponad 200 kilometrów na godzinę. Na tym odcinku obowiązuje ograniczenie do "90". 44- letnia kierująca została ukarana mandatem w wysokości 2500 złotych, a jej konto zasiliło 15 punktów. Policjanci po raz kolejny przypominają, że konsekwencje braku wyobraźni na drodze mogą być tragiczne w skutkach.
 

Stargardzcy policjanci nieprzerwanie dbają o bezpieczeństwo kierujących, kontrolując osoby, które nie stosują się do ograniczeń prędkości. Pomimo codziennych policyjnych apeli dotyczących rozwagi i przestrzegania obowiązujących przepisów wciąż nie brakuje nieodpowiedzialnych kierowców. Wczoraj policjanci, dbając o bezpieczeństwo na drogach, „wzięli pod lupę” kierowców jadących drogą wojewódzką 142. Po południu sprawdzali między innymi czy kierowcy stosują się do wyznaczonych limitów prędkości. Okazało się, że nie wszyscy. Policjanci zatrzymali do kontroli 44- letnią kierująca, która jechała z prędkością 206 km/h w miejscu, w którym obowiązywało ograniczenie do 90 km/h. Kobieta została ukarana mandatem w wysokości 2500 złotych, a jej konto zasiliło 15 punktów.

Po raz kolejny apelujemy o wyobraźnię, ostrożność i rozwagę! Droga nie jest miejscem do brawury, a stosowanie się do ustalonych przepisów pozwoli nam bezpiecznie dojechać do celu.

KOMENDA POWIATOWA POLICJI W STARGARDZIE

 

Źródło: KOMENDA POWIATOWA POLICJI W STARGARDZIE
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Stargard i blue. Fotorelacja