Dzisiaj jest: 29.2.2024, imieniny: Lecha, Lutomira

Skuteczna praca kryminalnych doprowadziła do zatrzymania 36- latka, który posiadał znaczne ilości środków odurzających

Dodano: 3 tygodnie temu Autor:

Policjanci nieustannie zwalczają przestępczość narkotykową na terenie stargardzkiego powiatu.

Skuteczna praca kryminalnych doprowadziła do zatrzymania 36- latka, który posiadał znaczne ilości środków odurzających

Policjanci nieustannie zwalczają przestępczość narkotykową na terenie stargardzkiego powiatu. Najlepszym na to dowodem są kolejne zatrzymania osób posiadających niemałe ilości środków odurzających. Wszystko za sprawą intensywnej pracy policjantów z Wydziału Kryminalnego zajmujących się właśnie taką przestępczością.
 

Policjanci z Zespołu do Zwalczania Przestępczości Narkotykowej stargardzkiego Wydziału Kryminalnego wykonując codzienne obowiązki służbowe, prowadzą czynności zmierzające do zapobiegania  i zwalczania takiego procederu. Dowodem na to jest kolejna realizacja podjęta na podstawie wcześniejszej pracy operacyjnej i szeroko zakrojonych działań rozpoznawczych.

Dzięki niej w środę na terenie powiatu stargardzkiego policjanci zatrzymali 36-latka w jego miejscu zamieszkania. Mężczyzna zaskoczony był wejściem policjantów, dlatego niewiele mógł już zrobić. Wówczas podczas przeszukania policjanci zabezpieczyli woreczki foliowe oraz pudełka z zawartością suszu roślinnego, oraz białego proszku. Przypuszczenia operacyjnych okazały się być zasadne, kiedy wstępne badania potwierdziły, że mają do czynienia z amfetaminą oraz marihuaną.

Śledczy po zapoznaniu się z zebranym materiałem dowodowym przedstawili mężczyźnie zarzut zagrożony karą nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


KOMENDA POWIATOWA POLICJI W STARGARDZIE

Źródło: KOMENDA POWIATOWA POLICJI W STARGARDZIE
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
„Zachodniopomorska Stójka dla Hani”. Fotorelacja