Dzisiaj jest: 29.2.2024, imieniny: Lecha, Lutomira

Dwie stargardzkie firmy z nominacją w konkursie ?Twój biznes pod banderą sukcesu?

Dodano: 3 miesiące temu Autor:
Redakcja poleca!

Dwa stargardzkie przedsiębiorstwa znalazły się w gronie 19 finalistów konkursu Marszałka Województwa ?Twój biznes pod banderą sukcesu?.

Dwie stargardzkie firmy z nominacją w konkursie ?Twój biznes pod banderą sukcesu?

Dwa stargardzkie przedsiębiorstwa znalazły się w gronie 19 finalistów konkursu Marszałka Województwa „Twój biznes pod banderą sukcesu”. Głosować można jeszcze do 22 listopada.

19 firm z całego województwa zachodniopomorskiego walczy o nagrody w konkursie zorganizowanym przez Marszałka Województwa Olgierda Geblewicza „Twój biznes pod banderą sukcesu”. W sumie w tej edycji konkursu wpłynęło 220 zgłoszeń. Wśród finalistów znalazły się dwa przedsiębiorstwa z naszego miasta.  Na stronie internetowej konkursu www.biznes.wzp.pl do 22 listopada można oddać swój głos. Nagrody przewidziano także dla głosujących.

Do finału konkursu Marszałka Województwa awansował LS Project Krzysztof Worotyński. Firma zajmuje się kompleksowym wsparciem technicznym eventów zarówno plenerowych, jak i stacjonarnych. Dysponując bogatym sprzętem oświetleniowym oraz posiadając zróżnicowane konstrukcje estradowe jest w stanie zrealizować najbardziej wymagające wydarzenia, jakie zostaną zaprojektowane. Specjalizacją firmy jest oświetlenie sceniczne i architektoniczne oraz multimedia. LS Projekt tworzą ludzie, którzy są prawdziwymi pasjonatami światła. Samodzielnie projektują, montują, a następnie realizują projekty, tworząc niezapomnianą atmosferę. Ich celem jest zachwyt publiczności i stworzenie niezapomnianych wrażeń. Chcą inspirować młodych ludzi do pracy w branży eventowej, dzielić się swoją wiedzą oraz doświadczeniem z innymi firmami w tej dziedzinie.

Drugim finalistą jest PBM Sp. z o.o. To firma stolarska znana również jako Woodmaker. Tworzy jedyne w swoim rodzaju drzwi, meble, schody drewniane oraz pełne wnętrza, podejmując się nietypowych projektów. Dewizą firmy jest wiara w ludzi, którzy ją budują. Założyciel Patryk Bieg to miłośnik organicznych kształtów i funkcjonalnych rozwiązań w projektowaniu mebli. Lata obcowania z naturalnymi surowcami i niezwykle kreatywny umysł zmusiły go do podzielenia się swoją artystyczną wizją z resztą świata. Woodmaker współpracuje z renomowanymi projektantami wnętrz, a prace firmy są coraz bardziej popularne i rozpoznawalne w świecie polskiego designu. Wyróżniają się doskonałą jakością wykonania, dbałością o detale oraz innowacyjnym podejściem do wzornictwa.

- Konkurs gospodarczy jest prawdziwym świętem zachodniopomorskich przedsiębiorców, którzy odnoszą sukcesy w biznesie, wdrażają innowacyjne produkty i usługi, zdobywają nowe rynki- mówi Olgierd Geblewicz, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego. -  Pomysłowość, odwaga, ambicje i kompetencje przedsiębiorców to bezcenny kapitał. Początkowym celem konkursu było pokazanie, że Pomorze Zachodnie to miejsce, gdzie odważni i kreatywni ludzie prowadzą swój biznes i gdzie wiele firm wyróżnia innowacyjne i nowoczesne podejście do swojej działalności. Wydaje się jednak, że kolejne przykłady rozwiniętych biznesów pokazują, że Pomorze Zachodnie nie musi już niczego w tej dziedzinie udowadniać. Tym ludziom po prostu trzeba stworzyć odpowiednie warunki, aby mogli uwolnić potencjał i pokazać go na zewnątrz- dodaje Marszałek.

Celem konkursu jest ukazanie Pomorza Zachodniego jako miejsca otwartego na nowoczesne gałęzie biznesu i innowacyjne pomysły na biznes. Potencjał gospodarczy Pomorza Zachodniego ukazany zostanie przez kreatywne i innowacyjne dokonania przedsiębiorców z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorców, a także takich firm, które są na początku swojej biznesowej drogi z województwa zachodniopomorskiego. . Laureaci z największą liczbą głosów otrzymają nagrody finansowe. Dla zwycięzcy przewidziano 30 tysięcy złotych. Za zajęcie II miejsca 25 tys. zł. Nagroda za III miejsce to 20 tys. zł.

 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
„Zachodniopomorska Stójka dla Hani”. Fotorelacja