Dzisiaj jest: 10.5.2024, imieniny: Antoniny, Izydory, Jana

Medale zapaśników LKS Feniks PESTA Stargard na turnieju w Miliczu

Dodano: 6 miesięcy temu Autor:

Turniej z cyklu Wrestling Tour U14 2023 odbył się w Miliczu. Znakomite rezultaty osiągnęli młodzi zapaśnicy LKS Feniks PESTA Stargard.

LKS Feniks PESTA zajął pierwsze miejsce drużynowo w kategorii dziewcząt. Złożyły się na to znakomite indywidualne osiągnięcia zapaśniczek ze stargardzkiego klubu.

Pierwsze miejsca w swoich kategoriach wagowych zajęły: Michalina Wrzeszcz (34 kg, SP Kunowo), Antonina Szczypek-Wołoszyn (30 kg, SP Grzędzice), Sandra Piechocka (42 kg, SP 11) i Maja Pawlikowska (39 kg, SP 5). Na drugim miejscu zawody w Miliczu ukończyła Zoja Król (46 kg, SP 4). Trzecie miejsce zajęła Lena Żywicka (42 kg, SP 1), a na piątej pozycji uplasowała się Weronika Kotowicz (42 kg, SP 3).

Chłopcy również spisali się dobrze. Kategorię 52 kg wygrał Mateusz Kubiak (SP 5). Drugie miejsce zajął Filip Mrozek (44 kg, SP 5), a na piątej pozycji zawody ukończył Miłosz Piotrowski (62 kg, SP 2).