Dzisiaj jest: 23.4.2024, imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha

Dbaj o mnie

Dodano: 7 miesięcy temu Autor:
Redakcja poleca!

Pod takim hasłem stargardzki ?Ośrodek Sportu i Rekreacji? wespół z klubem sportowym ?PGE Spójnia? rozpoczął akcję naprawy zdewastowanych koszy do gry w naszym mieście.

Dbaj o mnie

Pod takim hasłem stargardzki „Ośrodek Sportu i Rekreacji” wespół z klubem sportowym „PGE Spójnia” rozpoczął akcję naprawy zdewastowanych koszy do gry w naszym mieście.

Na pierwszy ogień poszedł ten w Parku Chrobrego.

„To zniszczenie było z całą pewnością dziełem wandali. Obręcz była powyginana na tyle, że musiałem skorzystać z pomocy fachowców, bo nie udało mi się samodzielnie przywrócić jej odpowiedniego kształtu” - mówi Wiktor Grudziński ze „Spójni”. „Oprócz wyprostowania obręczy zamontowałem też nową siatkę. Teraz kosz wygląda jak nowy i mam nadzieję, że będzie długo służył” - dodaje.

Inicjatorzy akcji przygotowali również kilkanaście naklejek z hasłem „Dbaj o mnie”. Wszystkie zostaną naklejone w miejscach, w których zostały zniszczone kosze do gry. „Zrobimy przegląd sprzętu w całym mieście i naprawimy to, co zostało zniszczone. Mamy też nadzieję, że nie będzie dochodziło do kolejnych aktów dewastacji, bo przecież ten sprzęt powinien służyć rekreacji i zabawie”- informuje Grudziński.

Organizatorzy akcji „Dbaj o mnie” proszą mieszkańców Stargardu o informację o zniszczonych zestawach do gry w koszykówkę. Zapewniają, że będą reagować na każde zgłoszenie i odnawiać uszkodzone kosze w całym mieście, żeby znowu mogły służyć amatorom sportu, których w Stargardzie nie brakuje.

 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
PGE Spójnia Stargard - Enea Stelmet Zastal Zielona Góra. Fotorelacja