Dzisiaj jest: 21.7.2024, imieniny: Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Stargardzki policjant wziął udział w ,,Runmageddonie?? pokonując 6 kilometrów wymagającego biegu z przeszkodami

Dodano: rok temu Autor:

Runmagedon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody.

Stargardzki policjant wziął udział w ,,Runmageddonie?? pokonując 6 kilometrów wymagającego biegu z przeszkodami

Runmagedon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. W tegorocznej edycji biegu, który odbył się w Gdańsku, wziął udział stargardzki policjant. Funkcjonariusz zmierzył się z blisko 30 przeszkodami. Mundurowy po raz kolejny zaprezentował wysoki poziom sprawności fizycznej, tak ważny podczas codziennej służby.
 

Asp.szt. Łukasz Więckowski poza służbą wiele godzin poświęca na ciężkie treningi oraz różnego rodzaju aktywności fizyczne. Sport rekreacyjny jest dla niego również pasją.

Bieg typu runmageddon to bieg organizowany dla osób z wyjątkowo dobrą kondycją i charakterem. Uczestnicy nie tylko biegają, ale również pokonują ekstremalnie trudne przeszkody m.in. bieg z obciążeniami, czołgania pod zasiekami, wspinania po linie, wdrapywania się po ścianach czy zanurzenie się w lodowatej wodzie, pokonywanie ekstremalnych nachylonych ramp czy wspinanie się po drabinkach lotniczych oraz pokonywanie szeregu przeszkód opartych głównie na sile rąk. Tego typu przeszkody sprawiają, że bieg jest wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju. 9 września 2023 roku wziął w nim udział właśnie stargardzki policjant, który do Gdańska wybrał się wraz z bratem- funkcjonariuszem służby więziennej. Mieli do przebiegnięcia dystans 6 kilometrów i blisko 30 przeszkód do pokonania. Na trasie bracia wzajemnie się wspierali i pomagali również innym uczestnikom biegu. Funkcjonariusze w czasie wolnym od służby także razem trenują i podnoszą swoje sprawności motoryczne.

Gratulujemy i liczymy na dalsze sukcesy.


KOMENDA POWIATOWA POLICJI W STARGARDZIE

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Podsumowanie akcji Rowerowa Stolica Polski - Stargard 2024. Fotorelacja