Dzisiaj jest: 23.9.2023, imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli

Miał przy sobie narkotyki. Wpadł bo spożywał alkohol w miejscu niedozwolonym

Dodano: 4 miesiące temu Autor:

Stargardzcy policjanci zatrzymali 41- letniego stargardzianina, który odpowie za posiadanie środków odurzających.

Miał przy sobie narkotyki. Wpadł bo spożywał alkohol w miejscu niedozwolonym

Stargardzcy policjanci zatrzymali 41- letniego stargardzianina, który odpowie za posiadanie środków odurzających.

Mężczyzna wpadł po tym, jak spożywał alkohol w miejscu niedozwolonym. Został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Odpowie także za popełnione wykroczenie.

 

Policjanci Referatu Patrolowo- Interwencyjnego stargardzkiej komendy podczas patrolowania miasta na ulicy Skarbowej zauważyli mężczyznę, który spożywał alkohol w miejscu niedozwolonym. Mundurowi postanowili wylegitymować sprawcę wykroczenia. Nerwowe zachowanie 41- letniego stargardzianina wzbudziło u mundurowych pewne podejrzenia. Podczas kontroli policjanci ujawnili, należące do mężczyzny foliowe woreczki strunowe z zawartością białego proszku. Podejrzewając, że mogą to być środki odurzające, mężczyzna został zatrzymany i przewieziono do stargardzkiej komendy Policji. Wstępne badania, przeprowadzone w komendzie potwierdziły przypuszczenia policjantów. Mężczyzna posiadał przy sobie środki odurzające, których posiadanie jest zabronione.

Wkrótce śledczy przeprowadzą kolejne czynności w tej sprawie, a następnie przedstawią podejrzewanemu mężczyźnie zarzut zagrożony Ustawa o przeciwdziałaniu narkomani karą nawet do 3 lat pozbawienia wolności.


KOMENDA POWIATOWA POLICJI W STARGARDZIE

Źródło: KOMENDA POWIATOWA POLICJI W STARGARDZIE
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Senioriada 2023: niedziela. Fotorelacja