Dzisiaj jest: 22.5.2024, imieniny: Emila, Neleny, Romy

Policjanci zatrzymali 29- letniego rowerzystę, który posiadał przy sobie środki odurzające. Wpadł, bo jechał nocą bez oświetlenia

Dodano: rok temu Autor:

Za posiadanie środków odurzających odpowie 29- latek zatrzymany przez stargardzkich policjantów.

Policjanci zatrzymali 29- letniego rowerzystę, który posiadał przy sobie środki odurzające. Wpadł, bo jechał nocą bez oświetlenia

Za posiadanie środków odurzających odpowie 29- latek zatrzymany przez stargardzkich policjantów. Mężczyzna wpadł, gdy nocą jechał rowerem bez oświetlenia. Podczas kontroli mundurowi ujawnili przy nim środki odurzające w postaci amfetaminy. Został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.
 

Mundurowi podczas patrolu ulicy 11- go Listopada w Stargardzie podjęli interwencję wobec rowerzysty, który w nocy jechał nieoświetlonym rowerem. Podczas legitymowania 29- letni mieszkaniec powiatu stargardzkiego zachowywał się bardzo nerwowo. Rowerzysta najwyraźniej miał coś na sumieniu, ponieważ usilnie unikał kontaktu wzrokowego z mundurowymi. Miał przy sobie plecak, który starał się ukryć. Nerwowe zachowanie mężczyzny nie uszło uwadze policjantów. Szybko też poznali powód. Podczas kontroli okazało się, że 29- latek miał przy sobie substancje zabronione. W plecaku należącym do mężczyzny mundurowi ujawnili woreczki foliowe z zawartością białego proszku. Badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina. 29- latek został zatrzymany i noc spędził w policyjnej celi.

Przestępstwo posiadania środków zabronionych zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności. 


KOMENDA POWIATOWA POLICJI W STARGARDZIE

Źródło: KOMENDA POWIATOWA POLICJI W STARGARDZIE
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dzień Pionierów 12.05.2024. Fotorelacja