Dzisiaj jest: 22.5.2024, imieniny: Emila, Neleny, Romy

Kierował samochodem będąc pod wpływem amfetaminy i marihuany- niebezpieczną jazdę szybko przerwali policjanci

Dodano: rok temu Autor:

Policjanci ruchu drogowego stargardzkiej komendy na co dzień wykorzystują w służbie tester do wykrywania narkotyków w organizmie kierowcy.

Kierował samochodem będąc pod wpływem amfetaminy i marihuany- niebezpieczną jazdę szybko przerwali policjanci

Policjanci ruchu drogowego stargardzkiej komendy na co dzień wykorzystują w służbie tester do wykrywania narkotyków w organizmie kierowcy. Wczoraj dzięki temu urządzeniu funkcjonariusze wyeliminowali z ruchu drogowego kolejnego już kierowcę pod wpływem narkotyków. Użyty narkotester wykazał, że mieszkaniec Stargardu kierował pod wpływem amfetaminy i marihuany. Mundurowi zatrzymali kierowcę oraz zatrzymali mu prawo jazdy.
 

O tym jak niebezpieczne i nieodpowiedzialne jest kierowanie pojazdami, będąc pod wpływem narkotyków, policjanci informują każdego dnia. Kierowca pod ich wpływem stanowi śmiertelne zagrożenie. Niestety ta wiedza nie dociera do wszystkich uczestników ruchu drogowego, gdyż wczoraj policjanci stargardzkiej drogówki na ulicy Kościuszki zatrzymali do kontroli kierującego Skodą. Badanie stanu trzeźwości stargardzianina nie budziło zastrzeżeń, jednak jego nerwowe zachowanie i wygląd wzbudziły u funkcjonariuszy podejrzenie, że może on być pod wpływem narkotyków. Przypuszczenia mundurowych okazały się słuszne. Badanie testerem wykazało, że mężczyzna kierował swoim pojazdem pod wpływem amfetaminy i marihuany. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do jednostki policji celem przeprowadzenia dalszych czynności. Dzisiaj usłyszy zarzut kierowania pojazdem mechanicznym pod wpływem środków odurzających.

Osoby kierujące pojazdami pod wpływem środków odurzających stwarzają realne zagrożenie zarówno dla siebie, jak i dla innych uczestników ruchu drogowego. Nie popełnijmy błędu mogącego kosztować czyjeś zdrowie czy nawet
życie.

KOMENDA POWIATOWA POLICJI W STARGARDZIE

Źródło: KOMENDA POWIATOWA POLICJI W STARGARDZIE
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dzień Pionierów 12.05.2024. Fotorelacja