Dzisiaj jest: 14.7.2024, imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego

Wakacyjna Akademia

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!

Choć do końca roku szkolnego zostało jeszcze trochę czasu, już teraz warto pomyśleć o letnich rozrywkach dla najmłodszych.

Wakacyjna Akademia

Choć do końca roku szkolnego zostało jeszcze trochę czasu, już teraz warto pomyśleć o letnich rozrywkach dla najmłodszych. Stargardzkie Centrum Nauki FILARY i AquaStar mają zupełnie nową, bardzo ciekawą propozycję – Akademię Sportowo-Naukową. Szczypta wiedzy, trochę ruchu, mnóstwo atrakcji i zabawa w gronie rówieśników – tak brzmi przepis na świetne wakacje w mieście.
 

Akademia Sportowo-Naukowa to coś więcej niż typowa półkolonia. Uczestnicy w wieku od 7 do 12 lat skorzystają z atrakcji w AquaStar, poznają fascynujący świat nauki i historii w FILARACH, zjedzą coś dobrego w przerwie od zabawy i nawiążą nowe przyjaźnie z rówieśnikami. Każdy turnus zakończy sportowy bal w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji. Nad wszystkim przez cały czas czuwać będą doświadczeni instruktorzy OSiR oraz edukatorzy SCN.
 

Pierwszy turnus Akademii Sportowo-Naukowej zaplanowano na ostatni tydzień czerwca (26-30.06.). Kolejne odbędą się w lipcu. Wszystkie terminy można sprawdzić na plakacie. Cena jednego turnusu to 699 zł. Już trwają zapisy. Żeby zarezerwować miejsce dla dziecka oraz dopytać o szczegóły zajęć, wystarczy zadzwonić – tel. 608 302 628 lub 512 281 857. Można też przyjść do recepcji AquaStar (ul. Szczecińska 35) albo tutaj zapisać się przez internet. Więcej szczegółów także na facebookowym profilu Akademii.
 


URZĄD MIEJSKI W STARGARDZIE

Źródło: Urząd Miejski w Stargardzie
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
VI Festyn Historyczny „W krainie Gryfa”. Fotorelacja