Dzisiaj jest: 14.7.2024, imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego

Wielka przeprowadzka Książnicy

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!

Nadszedł ten czas.

Wielka przeprowadzka Książnicy

Ważna wiadomość dla czytelników Książnicy Stargardzkiej. Od 1.06. (czwartek) tymczasowa siedziba placówki przy ul. Wojska Polskiego 3 będzie zamknięta. Rozpoczynają się przygotowywania do przeprowadzki do zmodernizowanych budynków przy ul. Mieszka I. Już tego lata skorzystają z nich wszyscy chętni mieszkańcy. Do tego czasu warto zaopatrzyć się w zapas książek albo zwrócić wypożyczone pozycje i przyjść do nowej Książnicy z czystym kontem.
 

Biblioteka w tymczasowej siedzibie działa do końca maja. Później – do końca czerwca – przyjmowane będą tylko zwroty wypożyczonych książek. W tym czasie bibliotekarze i pracownicy KS przygotują zbiory do sprawnej przeprowadzki. O terminie otwarcia zmodernizowanej placówki będziemy informować na bieżąco. Potrzeba jeszcze nieco czasu na urządzenie się w odnowionej siedzibie, ale nie ma wątpliwości, że wyremontowana Książnica będzie piękna i funkcjonalna. Z obu budynków bez problemu skorzystają osoby z niepełnosprawnościami, a sama biblioteka stanie się miejscem spotkań z ciekawymi ludźmi, twórczych aktywności i wartościowego spędzania wolnego czasu.
 

W trakcie przeprowadzki bez zmian działać będą obie filie KS. Oddział na os. Letnim (ul. Pogodna 16/u/1) jest czynny we wtorki i środy od 10:00 do 18:00, w piątki od 10:00 do 17:00, a w każdą drugą sobotę miesiąca od 9:00 do 14:00. Z kolei filia na os. Lotnisko (ul. Tańskiego 6e/9) zaprasza czytelników we wtorek od 10:00 do 18:00, w czwartki i piątki od 10:00 do 17:00, a także w każdą czwartą sobotę miesiąca od 9:00 do 14:00.
 


Najedź kursorem na grafikę, kliknij i powiększ


URZĄD MIEJSKI W STARGARDZIE

Źródło: Urząd Miejski w Stargardzie
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
VI Festyn Historyczny „W krainie Gryfa”. Fotorelacja