Dzisiaj jest: 19.4.2024, imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Katarzyna Mądrowska z medalem

Dodano: rok temu Autor:
Redakcja poleca!

Srebrny medal dla Katarzyny Mądrowskiej na zawodach w Sieradzu

Katarzyna Mądrowska z medalem

Na Mistrzostwach Polski Seniorek w zapasach kobiet Sieradz 19-20.05.2023 była zawodniczka, a obecnie trenerka Klubu Feniks Pesta Katarzyna Mądrowska zdobyła srebrny medal.

Kasia swoją przygodę z zapasami rozpoczęła jako mała dziewczynka i od samego początku pokazała, że jest niezwykle waleczna, toczyła wspaniałe walki z chłopcami na turniejach dzieci. Swoją pracą, determinacją i uporem zdobywała wielokrotnie złote medale Mistrzostw Polski, medale Mistrzostw Świata i Europy – czytamy na klubowym Fb.

Ten medal jest jednak jednym z niewielu, o którym będziemy długo pamiętać. Serdecznie gratulujemy Kasi osiągniętego sukcesu, szczególnie po zawirowaniach zdrowotnych. Każdemu zawodnikowi życzymy takiego zapału, charyzmy, ambicji i przede wszystkim chęci – dodaje Mariusz Kucharczyk

Co o swoim sukcesie mówi Kasia: Jestem zadowolona ze swojego startu. Stoczyłam dobre walki. Doszłam do finału, nie tracąc żadnego punktu technicznego i wygrywając swoje walki przez przewagę techniczną bądź przez tusz. Dopiero w walce finałowej musiałam uznać wyższość przeciwniczki. Aczkolwiek czuje mały niedosyt, gdyż złoty medal był w moim zasięgu. Chciałabym podziękować wszystkim za wsparcie. Trzymajcie kciuki i życzcie zdrowia.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów na niwie trenerskiej oraz zawodniczej.

Źródło: Feniks Pesta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Stargard i blue. Fotorelacja