Dzisiaj jest: 5.6.2023, imieniny: Bonifacego, Kiry, Waltera

Zatrzymane uprawnienia za brawurową jazdę w obszarze zabudowanym

Dodano: 2 miesiące temu Autor:

Regularnie przypominamy o wysokich karach, jakie grożą kierowcom łamiącym przepisy ruchu drogowego, szczególnie te dotyczące ograniczeń prędkości.

Zatrzymane uprawnienia za brawurową jazdę w obszarze zabudowanym

Regularnie przypominamy o wysokich karach, jakie grożą kierowcom łamiącym przepisy ruchu drogowego, szczególnie te dotyczące ograniczeń prędkości. Niestety niektórzy wciąż nie traktują poważnie tych informacji, a o tym, że policjanci nie mają pobłażania wobec piratów drogowych, przekonują się w trakcie kontroli drogowej.
 

Policjanci stargardzkiej drogówki w miejscowości Dolice zatrzymali kierującego pojazdem marki Isuzu, który poruszał się z prędkością 103 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Kierujący stracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy. Został ukarany wysokim mandatem w wysokości 1500,- złotych, a na jego konto trafiło po 13 punktów karnych.

Nie od dziś wiadomo, że prędkość ma ogromne znaczenie w bezpiecznym dotarciu do celu. To w głównej mierze właśnie ona jest częstą przyczyną zdarzeń drogowych zaistniałych na naszych drogach. Apelujemy o rozwagę i rozsądek, bo to od naszej odpowiedzialnej postawy zależy bezpieczeństwo na drodze.


KOMENDA POWIATOWA POLICJI W STARGARDZIE

Źródło: KOMENDA POWIATOWA POLICJI W STARGARDZIE
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Zaczarowany Dzień Dziecka. Fotorelacja