Dzisiaj jest: 23.3.2023, imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy

KPP: Myślałeś już o swojej przyszłości? Zostań jednym z nas! Zapraszamy na ,,Dzień Otwarty’’ do stargardzkiej komendy

Dodano: tydzień temu Autor:

Komenda Powiatowa Policji w Stargardzie zaprasza.

KPP: Myślałeś już o swojej przyszłości? Zostań jednym z nas! Zapraszamy na ,,Dzień Otwarty’’ do stargardzkiej komendy

Komenda Powiatowa Policji w Stargardzie zaprasza na ,,Dzień Otwarty’’, który odbędzie się 18.03.2023 roku przy ulicy Warszawskiej 29, gdzie na specjalnie przygotowanym stoisku osoby zainteresowane służbą z pewnością znajda coś dla siebie.
 

Kończysz szkołę średnią? Studia? A może po prostu jesteś w momencie podjęcia decyzji o wyborze swojej drogi zawodowej? Zachęcamy – dołącz do nas! To służba z wyjątkową misją pomocy drugiemu człowiekowi, możliwością rozwoju i stabilnym zatrudnieniem.
 

Jeśli chcesz połączyć pasję ze służbą, jeśli cenisz sobie stabilizację zatrudnienia, jeśli jesteś wrażliwy na wszelkie formy łamania prawa, jeśli chcesz się rozwijać, to optymalnym miejscem dla Ciebie jest służba w Policji. Możesz zostać policjantem, wykorzystując swe dotychczasowe umiejętności i predyspozycje. To służba, w której z pewnością się odnajdziesz.
 

Zawód policjanta to wyzwania, a jednocześnie marzenie wielu młodych ludzi. Z pewnością jest to ciekawa służba, w której każdy może znaleźć miejsce dla siebie, gdzie jego umiejętności i zdobyta wiedza pomogą podnieść poziom bezpieczeństwa obywateli. Służba prewencyjna, kryminalna, dochodzeniowo-śledcza, ruchu drogowego, technicy kryminalistyki, przewodnicy psów, funkcjonariusze zwalczający przestępczość gospodarczą, korupcyjną, narkotykową czy zorganizowaną. To tylko niektóre możliwe drogi, które można obrać, decydując się na służbę w szeregach Policji.
 

Zainteresowanym wstąpieniem do służby w Policji funkcjonariusze udzielą niezbędnych informacji oraz omówią proces rekrutacji. Będzie to także doskonała okazja, aby porozmawiać z mundurowymi o charakterze ich pracy oraz zapoznać się wymaganiami stawianymi kandydatom do służby.
 

Serdecznie zapraszamy!!!

    KOMENDA POWIATOWA POLICJI W STARGARDZIE

Źródło: KOMENDA POWIATOWA POLICJI W STARGARDZIE
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Arka Gdynia-PGE Spójnia Stargard. Galeria