Dzisiaj jest: 16.6.2024, imieniny: Aliny, Anety, Benona

Stargard do odkrycia

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!

W naszym mieście jest wiele doskonale znanych miejsc ? zabytków, terenów zielonych, tras spacerowych i przestrzeni do sportu, rozrywki i kultury.

Stargard do odkrycia

W naszym mieście jest wiele doskonale znanych miejsc – zabytków, terenów zielonych, tras spacerowych i przestrzeni do sportu, rozrywki i kultury. Wciąż jednak odkrywamy kolejne, które rzucają nowe spojrzenie na Stargard. Właśnie takich ujęć szukamy do miejskiego kalendarza na 2024 r. Jest jeszcze sporo czasu na zgłoszenie swoich propozycji, ale warto wykorzystać nadchodzące miesiące, żeby zrobić naprawdę wyjątkowe zdjęcia.
 

Już po raz dwunasty czekamy na fotografie autorstwa stargardzian. Ich prace ozdobią miejski kalendarz na przyszły rok. Komisja konkursowa wybierze 13 najlepszych ujęć. Każde zwycięskie zdjęcie to również nagroda finansowa. W konkursie mogą wziąć udział mieszkańcy naszego miasta, którzy zajmują się fotografią amatorsko. Jedno zgłoszenie to maksymalnie 3 fotografie wykonane nie wcześniej niż w 2022 r. Zdjęcia powinny być zrobione w poziomie. Odbitki w formacie minimum A4 oraz na nośniku (płyta, pendrive) w formacie jpg lub tiff o rozdzielczości nie mniejszej niż 300 dpi trzeba dostarczyć wraz z wypełnioną kartą (do pobrania z załącznika poniżej) do Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego (ul. S. Czarnieckiego 17). Na kopercie powinien być dopisek KONKURS FOTOGRAFICZNY „Stargard – pod szczęśliwą gwiazdą oczami mieszkańców – ODKRYJ STARGARD”.
 

Na zdjęcia do przyszłorocznego kalendarza czekamy do 8.09. (piątek). Tym razem hasłem przewodnim jest „ODKRYJ STARGARD”. Można rozumieć je naprawdę szeroko. Czasem odkrycie to nowe spojrzenie na doskonale znany obiekt. Warto też wyszukać miejsca i ujęcia, których nie oglądamy na co dzień. Liczy się kreatywność i pomysłowość, zwłaszcza że na zrobienie wyjątkowych zdjęć jest naprawdę sporo czasu.
 


                Urząd Miejski w Stargardzie

Źródło: Urząd Miejski w Stargardzie
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
II Stargardzki Korowód Dziejów. Fotorelacja