Dzisiaj jest: 13.6.2024, imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana

Samuel czeka na Twoją pomoc

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!

Historia Samuela z Stargardu jest pewnie już znana.

Samuel czeka na Twoją pomoc

Historia Samuela z Stargardu jest pewnie już znana. 5-letni chłopiec cierpi na epilepsję, wodogłowie, małogłowie oraz czterokończynowe porażenie mózgowe z dużą spastyką, a także zanik nerwów wzrokowych. Jednakże obecnie najważniejsze jest zebranie funduszy na drugą operację wzroku, która jest niezbędna dla Samuela.

Niestety, każda z pięciu operacji, które są potrzebne dla chłopca, kosztuje aż 45 000 złotych, a czasu jest bardzo mało. Do 10 marca brakuje już tylko 20 000 złotych na drugą operację wzroku, która jest kluczowa dla Samuela.

-„Błagamy Was, wszystkich cudownych ludzi, którzy do tej pory wspierali trudną walkę naszego dziecka o życie – nie zostawiajcie nas i tym razem. Tak długo marzyliśmy o tym, by Samuel mógł zobaczyć otaczający go świat. Tak długo czekaliśmy na szansę… Pojawiła się teraz, nie możemy jej stracić!” - mówi mama chłopca.

Fundacja Espero - Nadzieja dla Dzieci organizuje zbiórkę na rzecz Samuela, która umożliwia wpłatę na stronie www.nadziejadladzieci.pl/samuel oraz poprzez grupę licytacyjną na Facebooku "GDY CHOROBA ZABIERA WSZYSTKO - licytacje Samuel Rodzoch". Każda złotówka jest ważna i może pomóc w uratowaniu wzroku małego chłopca.

Jeśli nie uda się zebrać wymaganej kwoty na operacje, Samuel nigdy nie odzyska wzroku.

Dlatego apelujemy do Was o pomoc w zebraniu funduszy na leczenie. Dołączcie do działań i pomóżcie Samuelowi w walce o jego wzrok.


Razem możemy zrobić więcej!


 

Źródło: Fundacja Espero - Nadzieja
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
II Stargardzki Korowód Dziejów. Fotorelacja