Dzisiaj jest: 23.3.2023, imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy

#TikTokowePomorzeZachodnie - konkurs z atrakcyjnymi nagrodami!

Dodano: miesiąc temu Autor:
Redakcja poleca!

TikTok to platforma społecznościowa, która cieszy się olbrzymią popularnością wśród młodych osób.

#TikTokowePomorzeZachodnie - konkurs z atrakcyjnymi nagrodami!

TikTok to platforma społecznościowa, która cieszy się olbrzymią popularnością wśród młodych osób. Konkurs marszałka Olgierda Geblewicza #TikTokowePomorzeZachodnie zachęca do pokazania piękna naszego regionu, interesujących aktywności oraz zaprezentowania ciekawych osób. Do wygrania atrakcyjne nagrody, w tym iPhone 14 Pro Max.
 
- Jako region o olbrzymim potencjale turystycznym mamy wiele do zaoferowania i chcemy to pokazywać na różne sposoby, tym razem w formie, którą najlepiej znają młodzi - TikToka . Mam nadzieję, że odkryjemy utalentowanych twórców, którzy opowiedzą o Pomorzu Zachodnim. – zachęca Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz.
 
Konkurs pozwoli wyłonić kreatywne i twórcze osoby, a zwycięzcy będą mieli szansę na wygranie atrakcyjnych nagród.
 
Zasady konkursu #TikTokowePomorzeZachodnie:
TikTok powinien być nagrany na Pomorzu Zachodnim, trwać maksymalnie jedną minutę i prezentować miejsca, aktywności pozwalające ciekawie spędzić czas lub interesujące osoby. Film należy opublikować w swoim kanale w serwisie TikTok, oraz promować w swoich kontach w takich mediach społecznościowych. Materiały należy oznaczyć w serwisie TikTok: @PomorzeZachodnie (oznaczenie naszego profilu), oraz hasztagiem #PomorzeZachodnie, #TikTokowePomorzeZachodnie. Pozwoli nam to szybko odnaleźć konkursowe treści.
 
Należy też wypełnić formularz konkursowy dostępny na stronie
https://ankiety.wzp.pl/index.php/386628 oraz zapoznać się z Regulaminem zamieszczonym na http://gabinet.wzp.pl/biuro-komunikacji.
 
Najlepsze TikToki i ich autorzy pojawią się w mediach społecznościowych Pomorza Zachodniego.
 
Nagrodami są:
• I miejsce: iPhone 14 Pro Max 256 GB
• II miejsce: System stabilizujący FeiyuTech Vimble 3, Mikrofon Krawatowy Bezprzewodowy Podwójny USB C do telefonu Ulanzi J12, Lampa Pierścieniowa KODAK RM001
• III miejsce: System stabilizujący FeiyuTech Vimble 3, Lampa Pierścieniowa KODAK RM001
 
Wyróżnieniami za trzy kolejne miejsca są Lampy Pierścieniowe KODAK RM001.
 
Przy ocenie tiktoków, będzie brana pod uwagę atrakcyjna i nowoczesna forma, sposób narracji, a także lokalizacja, w której zrealizowano nagranie, użycie trendów. Liczy się także sposób promocji tiktoka i jego odbiór przez widzów: liczba polubień, komentarzy, ile razy filmik został obejrzany.
Konkurs trwa od 7 lutego 2023 r do 28 lutego 2023 r. Informacja o Laureatach konkursu zostanie podana do dnia 10.03.2023 r. na stronie internetowej pod adresem
https://gabinet.wzp.pl/biuro-komunikacji oraz na https://www.facebook.com/PomZachodnie/ oraz TikToku Pomorza Zachodniego.


 

Grafika zapowiadjąca konkurs #TikTokowePomorzeZachodnie. Na fioletowym tle umieszczono postać roześmianej dziewczyny ze smartfonem. Na górze po lewej stronie logo Pomorza Zachodniego i znak TikTok.

Źródło: Pomorze Zachodnie
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Arka Gdynia-PGE Spójnia Stargard. Galeria