Dzisiaj jest: 28.1.2023, imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława

Zaplanuj ferie z AquaStar

Dodano: miesiąc temu
Redakcja poleca!

Chociaż do zimowego odpoczynku pozostało jeszcze trochę czasu, już teraz warto zastanowić się nad aktywnym spędzeniem ferii w Stargardzie.

Zaplanuj ferie z AquaStar

Chociaż do zimowego odpoczynku pozostało jeszcze trochę czasu, już teraz warto zastanowić się nad aktywnym spędzeniem ferii w Stargardzie. AquaStar ruszyło z zapisami na półkolonie. W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci od 7 do 12 lat. W planach jest mnóstwo atrakcji.
 

Zapisy na półkolonie są prowadzone w recepcji AquaStar (ul. Szczecińska 35). W razie dodatkowych pytań można również zadzwonić – tel. 91 573 25 70. Zajęcia odbędą się w obu tygodniach ferii: 13.02-17.02.2023 r. i 20.02-24.02.2023 r. W planach jest utworzenie 3 grup – 2 grupy dzieci w wieku 7-10 lat i 1 grupa dla dzieci w wieku 11-12 lat. W każdej z nich będzie maksymalnie 15 osób, co gwarantuje dobrą zabawę w kameralnym gronie. Dodatkowo w cenie półkolonii każdego dnia młodzi ludzie dostaną drugie śniadanie i obiad.
 

Szczegółowy harmonogram zimowych zajęć pojawi się niedługo. Już teraz wiadomo, że dzieci skorzystają z wielu różnych atrakcji. Oczywiście nie zabraknie wodnych szaleństw na basenie. Będą również zajęcia jogi, saunowanie i seanse filmowe w kinie, a to wszystko pod okiem doświadczonych opiekunów. Zajęcia najprawdopodobniej rozpoczną się o 7:00 i potrwają do 15:00.
 


                Urząd Miejski w Stargardzie

Źródło: Urząd Miejski w Stargardzie
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - PGE Spójnia Stargard. Galeria