Dzisiaj jest: 28.1.2023, imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława

Mikołajki na sportowo

Dodano: 2 miesiące temu

Może się wydawać, że triathlon to wyzwanie przede wszystkim dla osób o świetnej kondycji.

Mikołajki na sportowo

Może się wydawać, że triathlon to wyzwanie przede wszystkim dla osób o świetnej kondycji. Ośrodek Sportu i Rekreacji przekonuje jednak, że każdy może spróbować swoich sił w wyjątkowych, mikołajkowych zawodach. Zgłoszenia są przyjmowane do 7.12. (środa). Wystarczy kliknąć tutaj.
 

3. Stargardzki Triathlon Mikołajkowy rozpocznie się w niedzielę (11.12.) o 10:30 na parkingu przy byłym sklepie Tesco (ul. Szczecińska 81). Zawodnicy najpierw przejadą na rowerach do amfiteatru w Morzyczynie. Tam po krótkiej rozgrzewce pobiegną albo pomaszerują. Dystans jest dowolny – organizator zachęca, żeby był związany z cyfrą 6 (np. 6 km). Triathlon zamknie morsowanie – tu również każdy może sam zdecydować, ile czasu spędzi w zimnych wodach Miedwia.
 

Zabawa będzie miała charakter rekreacyjny. Wszyscy uczestnicy otrzymają okolicznościowe koszulki i pamiątkowe medale. Nie trzeba startować w 3 konkurencjach. Można wybrać dowolne aktywności. Mile widziane będą również przebrania nawiązujące do mikołajek. Podczas wydarzenia wybrani zostaną miss i mister Stargardzkiego Triathlonu Mikołajkowego.

Źródło: Urząd Miejski w Stargardzie
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - PGE Spójnia Stargard. Galeria